The Rock Clock

The Rock Clock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Rock Clock mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alarm uygulamasıdır

The Rock Clock sabahları uyanma konusunda güçlük yaşıyorsanız ve farklı bir yöntem arıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil alarm uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan The Rock Clock teöel olarak Fast and Furious filmlerinin yıldızı ve eski bir Amerikan güreşçisi olan The Rock takma adına sahip Dwayne Johnson'ın bizi uyandırmasını sağlıyor. Uygulama bu iş için farklı yöntemlere de sahip.

The Rock Clock ile bir alarm kurduğunuzda karşınıza farklı senaryolar çıkabilmekte. Kimi zaman Dwayne "The Rock" Johnson özel video mesajlarıyla karşınıza çıkıyor ve sizi uyanmak için motive ediyor. Bunun yanında The Rock Clock içerisinde bizzat The Rock tarafından hazırlanmış 25 alarm tonu seçeeği yer alıyor. Bu tonlarda The Rock tarafından seslendirilen mesajlar ve şarkılar karşınıza çıkabilmekte.

The Rock Clock'ın en dikkat çeken özelliği ise uygulamayı The Rock ile senkronize edebilmeniz. Bu sayede kahramanınız The Rock ne zaman uyanırsa onunla aynı zamanda uyanabiliyorsunuz. Uygulamada erteleme seçeneği yer almamakta; çünkü The Rock hiçbir zaman alarmlarını ertelemez.