The Walking Dead Dead Yourself 2.8.6 (ios)

The Walking Dead Dead Yourself

The Walking Dead Dead Yourself
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walking Dead Dead Yourself mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır

The Walking Dead Dead Yourself kullanıcılara kendilerini birer zombiye dönüştürme imkanı veren bir mobil kamera uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu AMC'in resmi The Walking Dead uygulamasında kullanıcılara farklı fotoğraf düzenleme araçları sunularak fotoğraflarını modifiye etme imkanı veriliyor. Uygulama Instagram benzeri bir şekilde tasarlanmış. Uygulamayı kullanarak zombiye dönüştürdüğünüz fotoğrafları diğer kullanıcılar beğenebiliyorlar, diğer kullanıcıların oluşturdukları fotoğraflara göz atabiliyorsunuz ve en beğenilenleri filtreleyebiliyorsunuz.

The Walking Dead Dead Yourself ile fotoğrafınızı zombiye dönüştürmek için ilk önce kendinize bir sahne seçiyorsunuz. Bu sahneler The Walking Dead dizisinin farklı sezonlarında yer alan öğeleri içeriyor. Sahneyi seçtiğinizde o sahneyle ilgili öğeler cihazınıza indiriliyor. Sonrasında kameranız açılıyor ve kendi özçekiminizi çekiyorsunuz. Bu işi yaparken ekrandaki kılavuz çizgilerin içerisine yüzünüzü oturtmanız gerekiyor. Fotoğrafı çektikten sonra karşınıza düzenleme araçları geliyor. Fotoğrafınızda ağız ve dudaklarınızı ve gözlerinizi farklı zombi ağızları ve gözleriyle değiştiriyorsunuz. Dilerseniz eklediğiniz parçaların boyutunu ayarlayabiliyor veya onları döndürebiliyorsunuz. Yüzünüze özel efektler ve fotoğrafınıza filmdeki görüntülere benzeyen filtreler ekleniyor. Ayrıca balta, ok ve bıçak gibi öğeleri de fotoğrafınıza monte edebiliyor, çerçeve seçebiliyorsunuz.

The Walking Dead Dead Yourself üzerinde oluşturduğunuz fotoğrafları cihaza kaydedebilmeniz veya paylaşabilmeniz için uygulama sizden yaşınızı doğrulamanızı istiyor. Uygulama 13 yaşından küçük kullanıcılara bu işlemleri yapmaları için izin vermemekte.

YORUMLAR