Thug Life Maker 1.7 (ios)

Thug Life Maker

1.7
Thug Life Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazınız üzerinden kendi ellerinizle Thug Life görseli veya videosu hazırlamanızı sağlayan bir uygulama.

Fotoğraf ve video fenomenlerinin bu sene en çok ses getiren akımı olan Thug Life elbette kendini mobil uygulamalarda da göstermek zorundaydı. İşte tam da bu yüzden iOS için yine bir Thug Life Maker uygulaması bizlere ulaşıyor. Yine alışık olduğunuz gibi seçmiş olduğnuz bir fotoğrafa güneş gözlüğü, şapka, yaprak sarması ve hip-hop müzikli bir anlatım katabiliyorsunuz. Etrafta birbirine laf çarpıtanların eksik olmadığı dünyada bu taçlandırma herkese lazımdı sanırım. Snoop Dogg şu anda bizimle gurur duyuyor olabilir.

Thug Life Maker isimli bu uygulama arayüzüyle de tamamen sunmuş olduğu temayı yansıtan asi bir görünüşe sahip. Fotoğraflarınıza seçenebileceğiniz birbirinden farklı gözlük ve şapka modelinin haricinde dövmeler, yazılar ve efektler de galeri içerisinde yer alıyor. Eklemek istediğiniz müzik sekansları uygulamanın içerisinde liste halinde yer alıyor ve uygun bulduğunuzu seçene kadar her birini ayrı ayrı dinleme şansınız var.

Thug Life furyasına kendi katkısını sağlamak isteyen iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan Thug Life Maker isimli bu uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Pro sürümüne geçmek için uygulama içi satın alma yapmanız gerekiyor ama ondan daha ucuz bir bedele reklamları uzaklaştırabiliyorsunuz veya belirli şeyleri kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz.

YORUMLAR