Tisho

1.0
Tisho
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi hazırladığınız tasarımları çeşitli ürünlere ekleyerek, sevdiklerinize unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.

iOS işletim sistemli akıllı telefonlarınız üzerinden hazırladığınız tasarımları saat, kupa, tişört ve telefon kapağı gibi ürünlere bastırmak istiyorsanız, Tisho uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Sevdiklerinize çok özel bir hediye hazırlamak istiyor fakat ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, Tisho uygulamasıyla kişiye özel hediyeler hazırlayabiliyorsunuz. Hazırda bulunan tasarımlarınızı ya da uygulama üzerinden oluşturduğunuz tasarımları çeşitli düzenleme araçlarını kullanarak özelleştirdikten sonra; saat, kupa, tişört, telefon kapağı ve daha pek çok ürüne yerleştirerek sipariş verebiliyorsunuz. Oldukça kaliteli ürünler gönderen firma, siparişinizi kapınıza kadar teslim ediyor.

Ürünler için renk ve beden seçimi gibi detayları da seçmenize izin veren uygulamada, hazırladığınız ürünün nasıl göründüğünü her açıdan görebilmeniz de mümkün. Sevdiklerinize kalıcı ve manevi değeri bulunan hediyeler vererek, onları mutlu etmek isterseniz Tisho uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR