Top Gear: Extreme Parking 1.0.4 (ios)

Top Gear: Extreme Parking

Top Gear: Extreme Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Top Gear: Extreme Parking, Top Gear programındaki araçları kullanma şerefine eriştiğiniz bir iOS oyunu.

Top Gear: Extreme Parking, dünya genelinde takip edilen televizyon programı Top Gear’ın en iyi arabaları karşımıza çıkaran, kimi zaman hız tutkumuzu gösterebildiğimiz, kimi zaman park yeteneğimizi konuşturabildiğimiz görevler sunan bir yarış oyunu ve hem iPhone hem de iPad’lerde oynanabiliyor.

iOS platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan popüler yarış oyununda Top Gear programında gördüğümüz araçları kullanıyoruz. Klasik arabalar, limozinler, polis arabaları dahil onlarca seçeneğimiz var. İl etapta tabii ki tüm araçlar ve oyun modları açık değil; görevleri tamamladıkça kazandığımız altınlarla açık hale getiriyoruz. Tabii ki gerçek para ile tüm araçları tek seferde satın almamız da mümkün.

Oyuna geçecek olursak, ilk bölümde park yeteneğimiz ölçülüyor. Sağa sola çarpmadan park noktasına olabildiğince kısa sürede varmaya çalışıyoruz. Süre sınırımız yok ancak ne kadar hızlı ulaşırsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz. İlk görevi tamamlamak yol gösterici sayesinde son derece basit. Sonraki görevde ise yola döşenmiş tehlikeli engellere dokunarak olabildiğince fazla hasar vermemiz isteniyor. Oyunda bu şekilde görevleri tamamlayarak ilerliyoruz.

Özelleştirilebilir kontrol sistemi ile farklı kamera açılarında oynama imkanı tanıyan Top Gear: Extreme Parking, yarış oyunlarından keyif alıyorsanız sizi uzun süre ekran başına kitleyecektir.

YORUMLAR