Total Baby

Total Baby
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Baby, bebek bakımı ile uğraşan aile ve bebek bakıcıları için özellikle geliştirilmiş olan yararlı ve etkileyici bir iOS uygulamasıdır.

Total Baby, yeni bebebk sahibi olan ailelere farklı yollarla yardım etmek amacıyla geliştirlen yararlı bir iOS uygulamasıdır. Uygulama mağazası üzerinde ailelerin bebek bakımı için bulabilecekleri en iyi uygulamalar arasında yer almaktadır.

Yeni bebek sahibi ailelerin mutlaka bulundurması gereken uygulama sayesinde aileler bebeklerini herhangi bir problem yaşamadan rahatça takip edebilirler. Aileler için en önemli varlıkların çocukları olduğunu düşünürsek, onları takip edebilmek için güvenilir bir asistana ihtiyacınız olduğu kesin. Bu nedenle geliştirici ekip üzerinde oldukça uğraşarak bu uygulamayı geliştirmiş ve ailelere sunmuştur. Uygulama sayesinde bebeğinizin altıı değiştirme aralıklarını, alması gereken ilaçlarını, yemek zamanlarını, banyo saatlerini ve diğer tüm işlemleri yönetebilirsiniz. Ayrıca bu işlemlerin her biri için ayrı şekilde alarm kurarak unutmamanızı sağlayabilirsiniz.

Yukarıdaki özellikler dışında bebeğinizin günlüklerini, doktor ziyaretlerini, büyüme sürecini ve alerjilerini kayıt altında tutabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı ve sade bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

  • Banyo vakti, ilaç vakti ve yemek yeme vakitleri gibi aktivitelerin takibi
  • Uyku ve altını değiştirme sürelerinin takibi
  • Doğum gününe kalan süreyi görebilme
  • Önemli günler ve doktor ziyaretleri kontrolü
  • Aşı ve alerji takibi

Uygulama ile sınırsız boyutta veri depolayabilirsiniz. Bu nedenle bebeğinize ait en ufak bilgiyi bile uygulama ile depolayarak ihtiyacınız olduğunda kontrol edebiliyorsunuz. Modern ve şık arayüzü sayesinde herşeyi kolay ve rahat bir şekilde kontrol etmenizi sağlayan Total Baby uygulamasını kullanabilmek için bir defaya mahsus 10.49 TL ödeyerek satın almanız gerekmektedir. Çalışan eşlerin bebeklerini çok daha rahat kontrol ve takip etmesini sağlayan uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR