TuneIn Radio Pro 6.0 (ios)

TuneIn Radio Pro

6.0
TuneIn Radio Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TuneIn Radio Pro binlerce radyo kanalını barındıran bir radyo uygulamasıdır

TuneIn Radio Pro kullanıcılara iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinin internet bağlantısını kullanarak çevrimiçi olarak radyo dinleme imkanı sunan ücretsiz bir radyo uygulamasıdır.

TuneIn Radio Pro müzik, spor, haber ve sohbet yayınları yapan binlerce radyo istasyonunu bir araya toluyor ve internet bağlantınız olduğu sürece kesintisiz müzik dinlemenize imkan tanıyor.

TuneIn Radio Pro'nun standart versiyonundan ayrılan yönü tamamen reklamsız olması ve uygulamayı satın aldıktan sonra dinlediğiniz parçalar arasında reklamlar yayınlamaması. Bunun yanında radyo kaydetme özelliğine sahip olan TuneIn Radio Pro ile ne dinliyorsanız iOS cihazınıza kaydedebiliyorsunuz.

TuneIn Radio Pro ilgi alanınıza göre size radyo istasyonları, radyo programları veya kategoriler de önerebilmekte. İsterseniz TuneIn Radio Pro içerisinde sürekli izlediğiniz radyo kanallarını sonradan daha kolay erişebilmek için bir araya toplayabiliyorsunuz. TuneIn Radio Pro içersiinde aradığınız radyo kanalını bulmanıza yardımcı olan bir de arama modülü bulunuyor ve bu arama özelliğini kullanarak müzik dinleme keyfine daha çabuk erişebiliyorsunuz.

YORUMLAR