Tutyakala 1.0 (ios)

Tutyakala

1.0
Tutyakala
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tutyakala uygulamasıyla sevdiklerinizi mutlu edecek hediyelik ürünlere göz atabilirsiniz.

iOS cihazlarınıza indireceğiniz Tutyakala uygulaması, sevdikleriniz için binlerce çeşit hediyelik ürün seçeneği sunuyor.

Özel zamanlarda sevdiklerimize hediye almak, manevi olarak gerçekten iyi hissettiriyor. Ancak, bazen hediye seçimi yapmak da dünyanın en zor işi haline gelebiliyor. Tutyakala uygulaması, hediye alacağınız kişiye özel sunduğu kategorilerle hediye seçiminizi kolaylaştırabileceğini düşünüyorum. Anneye, babaya, arkadaşa, sevgiliye veya çocuğa hediye gibi kategoriler arasından en uygun hediyeyi seçip kolayca sipariş verebileceğiniz uygulamada, ürünün detaylı fotoğraflarını ve açıklamalarını da inceleyebilirsiniz.

Hediyelik ürünlerin dışında ev, ofis, yeme-içme, spor, outdoor ve oyun gibi kategorilerde de ilginizi çekebilecek birçok ürünü sizlere sunan uygulamaya ister e-posta hesabınızla isterseniz de Facebook hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz. Siparişlerinizin kargo durumunu da takip edebileceğiniz Tutyakala uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR