Typic - Photo Editor 4.0 (ios)

Typic - Photo Editor

4.0
Typic - Photo Editor
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Typic - Photo Editor ile iPhone'unuzda çektiğiniz resimlere başlıklar, yazılar ve grafikler ekleyebilir, tasarım seçenekleriyle kendi ürününüzün afişini oluşturabilirsiniz.

Typic ile fotoğraf tasarımlarınızı bir adım öteye taşıyın! Diğer iPhone iPad fotoğraf düzenleyicilerden ayrılan Typic, fotoğraflarınıza sadece metin eklemekle değil, onları birer tasarım parçası haline getirmekle görevli. Üstelik bu işi oldukça stilist bir yaklaşımla yapıyor.

Typic ile eşsiz efektler ve filtreler uygulayabilir, güzel bir metin başlığı oluşturabilir, en sonda ufak dokunuşları tamamlayarak kendi görsel vitrininizi oluşturabiliyorsunuz. Öncelikle uygulamada resimleriniz için tam tamına 84 adet inanılmaz yazı tipleri var. Bunları herhangi bir fotoğrafa dilediğiniz gibi uygulayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 200'den farklı tasarım aracıyla 27 adet harika çerçeveler, 23 filtre ve efekt, geniş renk paletiyle Typic kendi resimlerinize her türden desteği sağlayarak onları birer sanat eseri haline getirmenizi bile sağlayabiliyor.

Typic ile çıkardığınız resimlerinizi cihazınıza kaydediyor, Twitter, Facebook ve Instagram üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanını dikkat çekici yanlarından bir tanesi de en son çıkardığınız görselin oldukça kaliteli bir formatta çıkması. Bu yüzden uygulama afiş oluşturma desteği de içererek dilerseniz kendi mağaza/kafenizde kullanmanızı sağlayacak şirin görseller hazırlayabiliyor.

Typic, sunduğu hizmet ve geniş tasarım araçlarıyla 1,99 TL'lik fiyatı fazlasıyla hak ediyor. Eğer bu tarz tasarım uygulamaları hoşunuza gidiyor ve çıkardığınız görselleri günlük hayatınızda da sık sık kullanıyorsanız, Typic'i iPhone ve iPad için gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

ARTILAR

Afiş oluşturmaya imkan tanıyan tasarım seçenekleri

Geniş yazı tipi seçenekleri

Yenilikçi görsel oluşturma sistemi

EKSİLER