Ücretsiz Karaoke! 4.0.3 (ios)

Ücretsiz Karaoke!

Ücretsiz Karaoke!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz Karaoke!, iPhone ve iPad'lerinizde sevdiklerinizle karaoke yapmanızı sağlayan bir müzik uygulamasıdır.

Ücretsiz Karaoke!, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla karaoke yapmanızı sağlayan harika bir müzik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, YouTube üzerinden eklenen parçalarla oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz. iOS platformunda şarkı söylemek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum. 

Ücretsiz Karaoke! uygulamasında bütün içerikler karşımıza bedava geliyor, çünkü YouTube ile entegreli bir şekilde çalıştığından karşımıza çıkan içeriklerin hepsi sınırsız boyutta. Ücretsiz olması zaten başlı başına bir tercih etme nedeni.  Sesine güvenen kullanıcıların istedikleri dilde şarkı söyleyebileceklerini de söylemeden geçmeyelim. Piyasada son çıkan şarkıların hemen hemen hepsinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, sesinizin ayarlarıyla da oynayabilme imkanı verilmiş. Ses perdesi düzeltmesi, yankı veya isteğinize bağlı olarak armonilerle okuduğunuz parçalara bir zenginlik katabilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz olan Ücretsiz Karaoke! uygulamasında VIP şarkı kataloglarına olaşabilmek için uygulama içi satın alımlara başvurmanız gerekebilir. Ama ben yine de mevcut kütüphanesinin işinizi göreceğini düşünüyorum. Almak isterseniz de cüzi bir miktar ödeyerek karaoke yapmanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR