UEFA EURO 2016 Official App 1.0 (ios)

UEFA EURO 2016 Official App

1.0
UEFA EURO 2016 Official App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UEFA EURO 2016 Official App, iPhone ve iPad cihazlarınızdan turnuvayı takip edebileceğiniz bir spor uygulamasıdır.

UEFA EURO 2016 Official App, merakla beklenen ve sürprizlerle dolu milli takımımızın da katılacağı turnuvanın resmi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, turnuva ile ilgili her şeyi takip edebilir ve bu heyeana ortak olabilirsiniz. Futbola, daha doğrusu uluslararası turnuvalara düşkün kullanıcıların mutlaka indirmeleri gereken uygulamaya biraz daha yakından bakalım.

EURO 2008 yılını hatırlıyor musunuz? Milli takımımız olağanüstü bir performans göstermiş ve turnuvadan yarı finalde kaybederek elenmişti. Fakat damağımızda bıraktığı o tat nesiller boyu unutulmayacak. Aynı şekilde, eleme gruplarında da bizi kanser eden performansından sonra mucizevi bir şekilde katıldığımız EURO 2016'dan da benzer bir performans beklediğimizi söyleyebiliz. 

EURO 2016 Official App'e dönecek olursak, bu uygulama sayesinde turnuvaya dair ne varsa ulaşabilmemiz mümkün. Başından sonuna kadar tüm haberleri ve videoları bulabileceğimiz resmi uygulamada, takımları, oyuncuları, maçları, fikstürü, puan durumunu ve daha fazlası eliniz altında tutabilirsiniz. 

Turnuva henüz başlamamışken UEFA EURO 2016 Official App'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Merakla beklediğimiz turnuvanın sonucunda umarım başarılı sonuçlarla ülkemize döneriz.

YORUMLAR