Ugly Camera 3.0 (ios)

Ugly Camera

3.0
Ugly Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ugly Camera mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır

Ugly Camera ya da Türkçe adıyla Çirkin Kamera kullanıcılara birbirinden eğlenceli fotoğraflar çekme imkanı veren ve boş zamanlarınızı kahkahalar içinde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil komik kamera uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Ugly Camera içerisinde çok sayıda komik kamera efektleri yer alıyor. Uygulama özçekim fotoğraflarınızı çekerken bu efektleri gerçek zamanlı olarak uygulamanızı mümkün kılıyor. Bu sayede fotoğrafı çekerken sonucun nasıl olacağını önceden görebiliyorsunuz. Ugly Camera ile dilerseniz ağız ve dudaklarınızı anormal derecede genişletebilir, kafanızın bir kavanoz gibi görünmesini sağlayabilir ya da kocaman patlak gözlere sahip olabilirsiniz.

Ugly Camera sadece fotoğraf değil, video ve gif animasyonları da yaratabiliyor. Ayrıca uygulama ses değiştirme özelliğine de sahip. Bu sayede komik ses kayıtları da oluşturabiliyorsunuz. Ugly Camera ile hazırladığınız fotoğrafları, videoları, gif dosyalarını veya ses kayıtlarını iOS cihazınıza kaydedebilmeniz mümkün. Uygulama içerisindeki efektlerin belli bir kısmı ücretsiz olarak sunuluyor. Daha fazla efekt satın almak için uygulama içi satın alım yapmanız gerekiyor. Fakat ücretsiz efekt seçeneklerinin de yeterli sayıda olduğu söylenebilir.