Under Armour Women 1.0.2 (ios)

Under Armour Women

Under Armour Women
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Under Armour Women sayesinde siz da hem daha disiplinli bir spor programı yaratabilir hem de arkadaşlarınızla etkileşime girebilirsiniz.

Under Armour Women kendine bakmayı seven ve spor yapan kadınlara hitap eden bir uygulama. iPhone ve iPad sahiplerine ücretsiz olarak sunulan bu faydalı uygulama sayesinde daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Uygulama temel olarak kadınların günlük spor aktivitelerini ayrıntılı olarak takip etmelerine imkan sağlıyor. Bu sayede motivasyon artıyor ve spor yapma alışkanlığı daimi oluyor.

Bildiğiniz gibi spor yapmak sağlıklı bir vücudun olmazsa olmazı. Fakat yoğun iş ve günlük hayat boyunca bu detay çoğunlukla ikinci plana atılıyor. Uygulamayı kullanabilmek için iPhone 5S’inizi veya Jawbone UP, Withings Pulse, Fitbit gibi harici ekipmanları da kullanabilirsiniz. Under Armour Women günlük adımlarınızı ve harcadığınız eforu sürekli olarak kontrol altında tutuyor. Bu sayede günde ne kadar kalori yaktığınızı kolayca hesaplayabiliyorsunuz.

Uyuglamanın en güzel yanı kullanıcılar arasında sosyal oluşturması. Yeni arkadaşlar edinebilir ve birlikte yaptığınız egzersizleri kıyaslayabilirsiniz. Fotoğraflar paylaşın, durum güncellemeleri yapın veya arakdaşlarınızın aktivitelerine yorum yazın... Hepsi Under Armour Women ile mümkün.

YORUMLAR