Upload for Facebook

Upload for Facebook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook hesabınıza iPhone ve iPad'inizden anında fotoğraf ile videolar yükleyebilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Upload for Facebook uygulaması iOS işletim sistemli iPhone ve iPad'ler için hazırlanmış bir Facebook fotoğraf ve videosu yükleme uygulaması. Facebook'un kendi mobil uygulaması ile uğraşmadan kolayca direkt olarak hesabınıza resimlerinizi ve videolarınızı göndermek için kullanabileceğiniz uygulama direkt olarak kendi içerisinden video kaydı yapmanıza olanak veriyor ve ardından çektiğiniz videoyu hesabınıza hemen yüklüyor.

Videoların yanında HD resimler de çekmenize olanak tanıyan uygulama yükleme işlemleri sırasında başlık ve açıklama girme imkanı da tanıyor. Beğen, yorumlar ve detaylar da ekleyebildiğiniz uygulamanın ücretsiz olması ise pek çok kullanıcının tercih etmesine neden olacaktır. Fotoğraf ve video çekimleri için farklı uygulamalar barındırması sayesinde istediğini özelleştirmeleri sağlayabiliyorsunuz.

Ancak uygulamanın bazı kullanıcılarının cihazlarında sıkıntılar çıkarabiliyor olması biraz temkinli yaklaşmanızı gerektiriyor. Video yüklemekte sıkıntı yaşayan kullanıcılar, Facebook bağlantısını kuramayanlar ve uygulamayı açamayanların oranı normalde biraz daha yüksek. Bu nedenle puan kırdığım uygulamayı indirirken bunu göz önüne almalısınız.

YORUMLAR