Vid Collage

Vid Collage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vid Collage, fotoğraflarınız ve videolarınız ile kolajlar oluşturup arkaplan müziği eklemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Vid Collage, farklı türlerde fotoğraf ve video kolajları oluşturmanızı sağlayan ücretsiz kolaj uygulamasıdır. Oluşturmuş olduğunuz projelerinizi, Facebook ve Instagram gibi en popüler sosyal medya ağlarında paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Kolaj oluşturmak istediğiniz fotoğraf yada videoları seçerek hemen kolaj oluşturabilirsiniz. Çok kısa sürede birbirinden güzel kolajlar oluşturmanızı sağlayan Vid Collage, kullanıcı dstu bir arayüze sahip. Uygulama içerisinde seçebileceğiniz bir çok model bulunmaktadır.

Vid Collage ile uzun videolarınızı paylaşmak da çok mümkün. Uzun videoları varolan özelliği sayesinde 15'er saniyelik parçalara ayırarak paylaşmanızı sağlayan uygulamayı kullanarak yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Ayrıca uzun videoların 15'er saniyeye bölünerek Instagram üzerinde paylaşılabilmesi de sağlanıyor.

Özellikler:

  • Fotoğraf ve videolar ile kolaj oluşturmak
  • 142 yaratıcı çerçeve
  • Uuzun videoları kısa parçalara bölerek paylaşma imkanı
  • Sürükle bırak ile video ve fotoğraf eklemek
  • Gerçek zamanlı önizleyici sayesinde video kolaj işlemleriniz bitmeden videolarınızı oynatabilme
  • Arkaplan müziği ekleyebilme

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek birbirinden güzel kolajlar oluşturabileceğiniz uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR