Videos in Video 1.1 (ios)

Videos in Video

1.1
Videos in Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Videos in Video ile videolarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz

Videos in Video kullanıcılara iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leri üzerinde video birleştirme, video kesme, video kırpma ve video döndürme gibi işlemleri gerçekleştirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Videos in Video bize farklı videoları kullanarak video içinde video yaratabilme imkanı sunuyor. Böylece bir video oynarken içerisine küçük görünüm halinde başka bir video ekleyebiliyorsunuz. Bu işlemi fotoğrafları kullanarak da yapabilmektesiniz. Video içinde resim oluşturabiliyor ve videolarınız oynarken içerisine küçük fotoğraflar yerleştirebiliyorsunuz.

Videos in Video bize temel video düzenleme işlemlerinde de yardımcı olmakta. Eğer farklı videoları birbirine eklemek isterseniz video birleştirme, videolardan istenmeyen bölümleri çıkartmak ve uzunluklarını azaltmak için video kesme, videoları ekranınıza göre ölçeklendirmek için video kırpma, ters veya yan yatık videolarınızı düzeltmek için video döndürme özelliklerini kullanabilirsiniz.

Videos in Video videolar içine yerleştirdiğiniz resim ve videoların boyutunu ayarlamanıza imkan veriyor. Videoları veya resimleri herhangi bir açıyla döndürebilmeniz ve saydamlıklarını ayarlayabilmeniz de mümkün. 

Videos in Video size iOS cihazınızda depoladığınız video ve resimleri kullanarak yüksek kaliteli çalışmalar yaratabilme olanağı sağlamakta.

YORUMLAR