Vintage FX

Vintage FX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vİntage FX uygulamasını kullanarak fotoğraflarınıza göz alıcı filtreler ekleyebilirsiniz.

Mobil cihazların kamera donanımlarının gelişmesi ve sosyal medya platformlarının yaygınlaşmasıyla birlikte fotoğraf düzenleme uygulamaları da bir hayli popüler hale geldi. Sıradan nesnelerin fotoğraflarını bile ilginç çalışmalara dönüştürebilen bu filtrelendirme uygulamaları arasında yer alan Vintage FX, iOS kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Hem tablet hem de akıllı telefon kullanımına uygun olan bu düzenleme uyuglaması ile siz de çektiğiniz fotoğraflara ilginç filtreler katabilir ve onları göz alıcı bir hale dönüştürebilirsiniz. Kolay kullanım özellikleriyle dikkatimizi çeken Vintage FX'te 80'den fazla filtre ve 20'den fazla manuel ayar aracı bulunuyor. Bunları kombine ederek ortaya farklı çalışmalar çıkarabilir ve bunları sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği ön ayarlı filtrelere ek olarak kullanıcılara kendi ayarlarını yapabilme şansı vermesi. Bu sayede belirli kalıplar içerisinde sıkışmak yerine kendi ayarlarımızı gerçekleştirebiliyoruz.

Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarında görmeye alıştığımız gibi Vintage FX'te de çeşitli paylaşım seçenekleri mevcut. Bu seçenekler yardımıyla oluşturduğunuz çalışmaları hesaplarınız üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.