Vivino Wine Scanner 8.1.1 (ios)

Vivino Wine Scanner

Vivino Wine Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • ÜRETİCİ

    Vivino

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz şarap uygulamasıdır.

Şarap, belki de tarihi en eskiye dayanan içkilerden bir tanesi diyebiliriz. Kimileri için yalnızca bir alkollü içkiyken kimileri için ise bir tutku. Dünyada pek çok şarap çeşidi bulunuyor ve bunları ayırt etmek o kadar kolay değil.

Örneğin bir restoranda şarap seçmeye çalışıyorsunuz fakat zorlanıyorsunuz diyelim. Vivino bu noktada size yardımcı olmak için devreye giriyor. Vivino ile şarabın etiketini tarayarak onunla ilgili her türlü bilgiye erişebiliyorsunuz.

Şarabın içeriğinde neler olduğu, tadı, nasıl servis edilmesi gerektiği, hangi bölgeden geldiği gibi konularla ilgili bilgileri bu uygulama sayesinde görebilirsiniz. Diğer kullanıcıların yorumlarını görebilir, beğenebilir ve kendi yorumunuzu bırakabilirsiniz.

Ayrıca uygulama sizin beğenilerinize göre kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunar. Beğendiğiniz şarapları kaydedebilir ve listenize ekleyebilirsiniz. Internetiniz olmadığında bile tarama yapabilir, bağlandığınızda bilgilere erişebilirsiniz.

Uygulama basit, kullanışlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Eğer siz de şaraplara özel ilgi duyuyorsanız bu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR