vjay

vjay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

vjay, iPad'iniz üzerinde video birleştirme ve video karıştırma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

vjay, iPad'iniz üzerinde video birleştirme ve video karıştırma işlemlerini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir video editörüdür.

vjay ile videolarınızın arkasına sevdiğiniz müzikleri ekleyebilir, birbirinden güzel efektleri videolarınızı karıştırmak için kullanabilir ve birden çok videoyu birleştirerek tek bir video elde edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde yer alan dahili medya oynatıcı sayesinde videolarınızı görüntüleyebileceğiniz gibi, uygulamanın video kaydetme özelliği sayesinde kendi videolarınızı doğrudan uygulama içerisine entegre ederek, düzenlemeler yapabilirsiniz.

Aynı anda iki video ve bir arka plan müziğini uygulamanın düzenleme ekranı üzerinde açarak, istediğiniz işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Videolarınıza arkasında çalmasını istediğiniz müzikleri anlık olarak iTunes üzerinden satın alabilir ve uygulama içerisine indirebilirsiniz.

Geçiş süresi, video boyutlarının ayarlanması ve otomatik ses çalma gibi farklı ayarları da kullanıcılara sunan uygulama aracılığıyla düzenlemiş olduğunuz videoları anlık olarak Youtube üzerinde paylaşabilir ve e-posta ile arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Gerçekten güçlü ve kullanışlı bir video düzenleme uygulaması olan vjay, iPad'i olan tüm kullanıcıların sahip olması gereken bir uygulama.

YORUMLAR