Vodafone Kolay Reklam

Vodafone Kolay Reklam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodafone Kolay Reklam, Vodafone'lu işletmelerin reklamlarını kısa mesaj yoluyla yapabilmelerine imkan tanıyan bir uygulamadır.

Vodafone Kolay Reklam, küçük ölçekli işletmelerin yüksek maliyet harcamaları yapmadan reklamlarını yapmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Vodafone’lu işletme sahipleri konum bazlı kısa mesaj göndererek müşterilerine ulaşabilmelerini sağlayan uygulamada Esnaf Zengin Large ve Esnaf Zengin X-Large paketlerindeki aboneler için ilk 50 kısa mesaj gönderimini ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Büyük firmalar gibi reklam yapmak için yüksek maliyetler harcaması yapamayan işletmelere yönelik hazırlanmış olan Vodafone Kolay Reklam uygulamasında işletmeler reklamlarını kısa mesaj yoluyla yapabiliyor. Gönderim alanı, gönderilecek kişi sayısı ve gönderilecek zaman aralığı seçimleri işletme sahibine bırakılıyor. İşletmeler istedikleri an sms gönderimini kapatıp açabiliyor.

Vodafone Kolay Reklam uygulaması ile en fazla 1 km uzaklıkta bulunan müşterilere kısa mesaj gönderilebiliyor. Kişi sayısı ise 500 kişi ile sınırlı. Seçilebilen zaman aralığı 1 saat – 7 gün olarak belirlenmiş.

YORUMLAR