Voice Record Pro 2.8.3 (ios)

Voice Record Pro

Voice Record Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    177

  • ÜRETİCİ

    Dayana Networks Ltd.

Voice Record Pro, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, pratik bir ses kayıt uygulaması.

Voice Record Pro, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz, kapsamlı özellikler sunmasına rağmen kolayca kullanılabilen bir ses kaydetme uygulaması olarak dikkat çekiyor.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan arayüzüyle beğenimizi kazanan Voice Record Pro'yu kullanarak çevremizde olup bitenleri hiçbir detayı atlamadan kaydedebiliyoruz. Toplantılar, dersler, röportajlar esnasında güvenle kullanabileceğimiz Voice Record Pro bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz türden bulut depolama seçenekleri sunuyor. Dolayısıyla kaydettiğimiz sesleri Google Drive, Dropbox, Box Cloud, OneDrive, SoundCloud hesaplarımıza direkt olarak atabiliyoruz.

Uygulamanın en fazla dikkatimizi çeken özellikleri arasında ses kayıtlarına notlar eklememize imkan tanıması var. Bu özelliği kullanarak kaydetmiş olduğumuz kliplere kısa notlar ekleyerek onları daha bilgilendirici bir hale getirebiliriz. Notlara ek olarak ses kliplerine fotoğraf ekleme şansına da sahibiz.

Voice Record Pro'da kaydetiğimiz ses kliplerine ait özellikler gayet bilgilendirici bir formatta sunuluyor. Boyut, format, kanal gibi özellikleri bu ekrandan takip edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir kullanım deneyimi sunan Voice Record Pro, profesyonel veya özel hayatında kullanabileceği kapsamlı bir ses kaydetme uygulaması arayanların göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR