Voice/Ringtone Recorder

Voice/Ringtone Recorder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Voice/Ringtone Recorder ike kolayca ses kaydedebilir, düzenleyebilir, zil sesi yapabilir ve paylaşabilirsiniz

Voice/Ringtone Recorder kullanıcılara ses kaydetme, kaydedilen sesleri kullanarak zil sesi yapma, kayıtları düzenleme ve paylaşma konusunda yardımcı olan bir ses kayıt uygulamasıdır.

Voice/Ringtone Recorder sayesinde iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'imiz aracılığıyla ses kaydı yapabiliyoruz ve bu ses kayıtlarını mobil cihazlarımız üzerinden e-posta aracılığıyla paylaşabiliyoruz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu ses kayıt uygulaması beraberinde birkaç kullanışlı özellik de getirmekte. Voice/Ringtone Recorder ile ses kaydı yapabildiğiniz gibi kaydettiğiniz ses dosyalarını zil seslerine dönüştürebiliyorsunuz. Uygulama kullanıcılara herhangi bir kısıtlama olmadan sınırsız kayıt yapma imkanı veriyor. Bu sayede depolama alanınız el verdiğince uzun ses kayıtları oluşturabilirsiniz. 

Voice/Ringtone Recorder kaydettiğiniz ses dosyalarının başlıklarını belirlemenizi ve ses kayıtlarına notlar eklemenizi mümkün kılmakta. Böylece ses kayıtlarınızı daha düzenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz. Ayrıca depoladığınız ses kayıtları arasında arama da yapabiliyorsunuz ve aradığınız dosyaya daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.