Wedding Party

Wedding Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wedding Party, fotoğraf paylaşma ve sohbet etme gibi amaçlarla kullanabileceğimiz pratik bir uygulama.

Wedding Party, iOs cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz pratik bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak dikkat çekiyor. Bildiğiniz gibi düğün gibi birçok kişinin katılım gösterdiği ve herkesin kendi mobil cihazlarıyla fotoğraf çektiği bir etkinlikte çekilen tüm fotoğrafları toplaması zaman alıyor. Wedding Party katılımcılar arasında bir ağ kurarak fotoğraf paylaşımını çok daha kolay bir hale getiriyor.

Uygulamayı kullanması çok kolay. Öncelikle fotoğraflarını almak istediğimiz davetlileri içeren bir ağ kuruyoruz. Bu ağ üzerinde paylaşılan tüm fotoğraflar ve videolar o ağda bulunan herkes tarafından ulaşılabilir oluyoruz. Wedding Party ile fotoğraf paylaşmanın yanı sıra konuklarla mesajlaşma şansına da sahibiz. Toplu mesajlar gönderebilecğeimiz gibi bireyler mesajlaşmalar da başlatabiliyoruz.

Wedding Party'de farklı kategoriler oluşturabilme şansına sahibiz. Her fotoğrafı tek bir yerde toplamaktansa kategoriler altında toplamak daha kolay ulaşılabilmelerini sağlıyor.

Özetle Wedding Party birçok amaca hizmet eden faydalı bir uygulama. Hem organizasyon hem de fotoğraf paylaşma gibi amaçlarla kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Wedding Party'yi denemelisiniz.