Werble 1.3.5 (ios)

Werble

Werble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Werble uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı dikkat çekici animasyonlara dönüştürebilirsiniz.

Werble uygulaması ile iOS işletim sistemli cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı etkileyici animasyonlara dönüştürebilir ve paylaşabilirsiniz.

Güçlü filtreler ve özel efektleri sizlere sunan Werble uygulaması, fotoğraflarınızı büyüleyici animasyonlara dönüştürerek dikkat çekmenizi sağlıyor. Sosyal ağlarda veya arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz animasyonlar oluşturabileceğiniz uygulamada, zar butonuna dokunarak rastgele efektler uygulayabileceğiniz gibi basit araçları kullanarak ince ayarlarla şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Döngüler halindeki çalışmalar oluşturarak hem keyifli vakit geçireceğiniz hem de arşivinizi güçlendirebileceğiniz uygulamada, yaratıcılığınızı konuşturmak sizin elinizde. Çalışmalarınızı Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda paylaşabileceğiniz uygulamada, hareketli Facebook profil fotoğrafları oluşturabilirsiniz. Hem GIF hem de videolar üretebileceğiniz Werble uygulamasına gelen düzenli güncellemelerle yeni döngüler ve özellikleri kullanabiliyorsunuz. Eğer siz de etkileyici videolar ve animasyonlar oluşturmak istiyorsanız, Werble uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR