WWE 2K16 Creation Studio

WWE 2K16 Creation Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE 2K16 Creation Studio resmi WWE 2K16 karakter yaratma uygulamasıdır

WWE 2K16 Creation Studio eğer bir Amerikan güreşi kahramanı olmak isterseniz kullanmaktan keyif alabileceğiniz bir mobil WWE 2K16 yardımcı uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir kamera uygulaması olan WWE 2K16 Creation Studio bize kendimizi 2K'nın son Amerikan güreşi oyunu WWE 2K16'ya aktif olarak dahil etme imkanı veriyor. WWE 2K16'da birçok farklı Amerikan güreşi kahramanını seçebiliyor ve oyunda kontrol edebiliyor. Fakat kendinizi bu güreşçilerin arasına dahil etseydiniz nasıl olurdu? İşte WWE 2K16 Creation Studio ile bu işi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

WWE 2K16 Creation Studio'da temel olarak kamerada çizilen kılavuz çizgilere dikkat ederek özçekim fotoğrafımızı çekiyorsunuz. Sonrasında ise uygulama bu fotoğrafı işleyerek sizin oyunda kullanabileceğiniz bir yüz modellemesine çeviriyor. WWE 2K16'da karakter yaratırken bu yüz modellemesini seçebiliyorsunuz ve bu sayede kendinizi oyuna aktarabiliyorsunuz. WWE 2K16 Creation Studio uygulaması kendi logolarınızı da oyuna aktarmanıza imkan veriyor.

YORUMLAR