YStream 6.2 (ios)

YStream

6.2
YStream
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,936

  • Üretici

    Lifecom

iPhone ve iPad cihazlarınızdan YouTube videolarını kolayca izlemek ve müzik dinlemek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

YStream ya da uzun adıyla YouTube Stream uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızdan kullanabileceğiniz bir YouTube videosu izleme ve müzik dinleme uygulaması. Uygulamayı diğerlerinden en çok ayıran özelliği ise tamamen offline iken de bu videoları ve müzikleri kullanma şansınızın olması.

Resmi YouTube uygulamalarının sadece anlık olarak videoları oynatabilmesi nedeniyle farklı videolar arasında geçiş yaptığınızda ve geri döndüğünüzde yeniden internetten indirilmeleri gerekmesi mobil kotanız için büyük bir sıkıntı doğurmakta. YStream uygulaması buna çözüm oluyor ve izlemek istediğiniz videoları listelemenizi sağlıyor. Daha sonra listelenen bu uygulamalar tamamen hafızaya alınıyor ve tekrar tekrar indirilmeleri engelleniyor.

Anahtar kelimelere göre müzik ve video arama, top 100 araması yapabilme, ülkelere ve türlere göre arama, senelere göre müzik arama, ilgili müzikleri bulabilme, şarkı sözleri, videolara yorum atabilme, tam ekran oynatabilme, PC'nizden de oynatabilme, dosyaları yeniden adlandırma veya silme şansı gibi oldukça gelişmiş özellikler uygulamanın en çok dikkat çeken yanları.

Ücretsiz olan YStream uygulamasını indirmeyi sakın unutmayın.

YORUMLAR