Zen Sketch 1.3.2 (ios)

Zen Sketch

Zen Sketch
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zen Sketch, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

Zen Sketch, not almak ve resim çizmek gibi işlemleri bir arada yapabileceğiniz verimlilik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamada, tüm yaratıcılığınızı ister resim çizerek ister not alarak akıllı cihazınızda tutabilirsiniz. İşlerini düzenli takip etmeyi seven kullanıcıların kesinlikle denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Zen öğretileri ve üretkenlikle bir bağ kurup, uygulama olarak geliştirilen Zen Sketch, geçtiğimiz günlerde ücretsiz olunca bir denemek istedim. Kendi işlerinizde düzen seviyorsanız, ciddi iş notlarınızı ve çizim yeteneğinizi sadece bir ortamda toplamak gibi niyetiniz varsa tam aradığınız uygulama diyebilirim. Bu bağlamda düşünüldüğünde sadeliği ve kolay kullanımıyla ön plana çıkan Zen Sketch'e küçük bir meblağ ödemektende zarar gelmez diye düşünüyorum. Resimlerinizi ve notlarınızı oluşturun ve kolaylıkla PDF olarak istediğiniz yere kaydedin. Son derece akıcı ve temiz arayüzüne hemen alışacaksınız.

İşini ciddiye alan kullanıcılara Zen Sketch'in ücretli olduğunu tekrar hatırlatırım. Satın aldığınız taktirde pişman olmayacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR