Zombie Farm 2

Zombie Farm 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Farm 2, çiftliğimizde kendi zombilerimizi yetiştirdiğimiz, eğlenceli bir oyun.

Zombie Farm 2, hem iPhone hem de iPad cihazlarımızda oynayabileceğimiz eğlence ve mizahi yönü ağır basan bir zombi temalı çiftlik işletme oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun bildiğimiz zombi ve çiftlik işletme oyunlarından çok daha farklı bir yapıya sahip.

Çiftlik işletme oyunları mobil oyunseverler arasında epey popüler. Hay Day ile başlayan bu akımı birçok oyun takip etti fakat hemen hemen her biri az çok aynı tema üzerinden ilerliyor. Zombie Farm 2 ise alışageldiğimiz meyve ve sebze yetiştirme temasından uzaklaşarak çiftliğimizde kendi zombilerimizi yetiştirmemize imkan sağlıyor!

Kulağa ilginç geliyor fakat yaptığımız şey tam olarak da bu. Artık zombilerin dünyayı ele geçirmek gibi bir amaçları yok. Hepsi uysallaşmış ve çiftlik ortamına uyum sağlamışlar. Bize düşen de çiftliğimizi düzgün bir şekilde yönetmek ve çok sayıda zombi yetiştirmek. Farklı zombi türlerini bir araya getirerek ortaya yeni türler çıkartabiliyoruz.

Oyunun en güzel yanı uzun soluklu olması ve oyuncuları kısa sürede sıkmaması. Bu durumda arkadaşlarımızla etkileşime girebiliyor olmamızın da etkisi var. Elimizdeki fazla ürünleri arkadaşlarımızla değiş-tokuş yapabiliyoruz ve bu şekilde aramızda eğlenceli bir etkileşim bağı kuruyoruz.

Zombie Farm 2 büyük küçük demeden herkesin büyük bir keyifle oynayabileceği türden bir oyun. Eğer farklı ve orijinal bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Zombie Farm 2'yi mutlaka deneyin.

YORUMLAR