Zombie Hero: Revenge of Kiki

Zombie Hero: Revenge of Kiki
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Hero: Revenge of Kiki mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Zombie Hero: Revenge of Kiki bolca aksiyon içeren ve dövüş sanatlarındaki yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombie Hero: Revenge of Kiki'de bizi alışageldiğimiz zombi oyunlarından farklı bir hikaye bekliyor. Normalde zombi oyunlarında yakışıklı veyaz güzel bir kahraman çıkar ve dünyayı zombilerden temizler. Fakat bu kahramanlar sıkıcı olacak derecede mükemmeldirler. İşte bu nedenden ötürü Zombie Hero: Revenge of Kiki'de bir kötü kahramanı yönetiyoruz ve kahramanımızla zombilere ve iyi zombi kahramanlara karşı savaşıyoruz.

Zombie Hero: Revenge of Kiki'de zombilerle savaşırken tek silahımız yumruklarımız ve tekmelerimiz. Klasik beat em up türündeki 2 boyutlu oyunlara benzeyen bir oynanışa sahip olan Zombie Hero: Revenge of Kiki'de kahramanımıza ekranın sağından ve solundan zombiler yaklaşırken onları durdurmaya çalışıyoruz. Yumruklarımızı ve tekmelerimizi birbirine ekledikçe kombolar yapabiliyor ve daha yüksek puan kazanabiliyoruz. Oyunun çizgi film tadındaki grafikleri göze oldukça hoş görünüyor.

YORUMLAR