Zubizu 1.0.1 (ios)

Zubizu

Zubizu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    914

  • Üretici

    Dogus Musteri Sistemleri A.S.

Zubizu, iPhone ve iPad cihazlarınızdan en güncel trendleri takip edebileceğiniz bir yaşam tarzı uygulamasıdır.

Zubizu, takip ettiğiniz markaların yaptığı indirimleri ve en güncel trendlerden haberdar olabildiğiniz bir uygulama ve yaşam tarzı kategorisinde bulabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğunu söyleyebilirim. Özellikle kadın kullanıcılara yönelik içeriklere ulaşabileceğiniz bu uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınızdan kullanabilir ve yeni keşifler yapabilirsiniz.  

Zubizu için renkli bir dünya yorumunu yapmak yanlış olmayacaktır. Yaşam tarzınıza ve ilgi alanlarına yönelik içerikleri bulabildiğiniz bu uygulamada birçok yenilik keşfedebiliyor ve size özel indirimlerden haberdar olabiliyorsunuz. Uygulamayı indirdiğinizde Facebook, Google Plus veya e-posta adresinizle kayıt olduktan sonra ilgi alanlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Yeme-içme, sanat&eğlence, sağlıklı yaşam, seyahat, moda&tasarım ve otomobil kategorilerinden size uygun olanı seçiyorsunuz ve uygun olan içerikler karşınıza geliyor. Kimi zaman sürprizlerle bile karşılaşmanız mümkün. 

Eğer indirim fırsatlarını kaçırmak istemiyor ve size özel önerileri değerlendirmek istiyorsanız Zubizu'yu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kampanyalar, etkinlikler ve daha pek çok içeriği bulabileceğiniz bu uygulamayı kullanmanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR