Android İçin En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları

Android için en iyi VPN uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız.

Android İçin En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları

Android için en iyi VPN uygulaması nedir? Akıllı telefonunuzun yerleşik uygulamasından memnun değilseniz listemizde yer alan uygulamalara göz atmalısınız. İnternette özgürce dolaşırken gizliliğinizi korumak istiyor ve birçok önemli belgenin tehlikeli ellere geçmesini istemiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Android için en iyi VPN uygulamaları!

Listemizde yer alan VPN uygulamalarının hepsi farklı özelliklere ev sahipliği yapıyor ve her biri oldukça farklı açılardan öne çıkan uygulamalar. Kullanabileceğiniz en iyi ve popüler uygulamalara listemizden ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar ile gizliliğinizi güven altına alın.

Android Kullanıcıları İçin En İyi VPN Uygulaması

 • Avast SecureLine VPN
 • CyberGhost VPN
 • Hotspot Shield VPN
 • KasperSky Secure Connection
 • Opera VPN
 • Psiphon
 • SurfEasy VPN
 • TunnelBear VPN
 • VPN Unlimited
 • ZenMate
 • VPNhub
 • Turbo VPN Lite

Sizin için hazırladığımız bu liste ile Android için en iyi VPN uygulaması nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Yukarıda yer alan uygulamalar hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmek için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

1. Avast SecureLine VPN

Güvenlik yazılımları konusunda hatrı sayılır bir üne sahip olan Avast! firması tarafından geliştirilen yazılım internet üzerinde özgürce gezinmenizi ve engelli sitelere giriş yapmanızı sağlıyor. Program bu işi internet trafiğinizi farklı coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendirerek gerçekleştirmekte.

2. CyberGhost VPN

CyberGhost VPN, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internet üzerinde anonim olarak sörf yapabileceğiniz bir VPN programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla internet üzerinde uygulanan herhangi bir kısıtlamaya veya yasaklamaya takılmadan istediğiniz tüm web sitelerine sınırsız erişim elde etme şansına da sahipsiniz.

3. Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN, mobil cihaz üzerinden herhangi bir filtrelemeye maruz kalmadan internet üzerinden gezilmesini sağlayan mobil uygulamadır. Hotspot Shield VPN, mobil cihaz üzerinden internet erişimi sağlanması halinde herhangi bir filtremeye maruz kalmadan ve anonim bilgilerle dolaşılmasını sağlar.

4. KasperSky Secure Connection

Kaspersky Secure Connection, güvenle indirip kullanabileceğiniz bir VPN programı. Bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VPN servisi, sadece engelli sitelere giriş yapmanızı kolaylaştırmıyor; aynı zamanda çevrimiçi gizliliğinizi, verilerinizi, mesajlarınızı da koruyor.

5. Opera VPN

Opera VPN, ülkemizde erişime kapatılmış veya engellenmiş olan sitelere kolaylıkla girmenize olanak tanıyan bir VPN uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, mobil platformlarda hiçbir engele takılmadan internette gezebileceksiniz. Arkasında Opera gibi güvenilir bir kaynağın olduğu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum.

6. Psiphon

Psiphon, sansürlenen, engellenen veya erişilemeyen web sitelerine nerede olursanız olun erişmenizi sağlar. İnternette sansüre takılmadan özgürce gezmek istiyorsanız, Google Play'de en çok indirilen ücretsiz VPN uygulamalarından Psiphon'ı tavsiye ederim.

7. SurfEasy VPN

5 cihaza kadar sınırsız kullanım sunması, 28 bölgeye erişim, kayıt tutmama, harika müşteri desteği gibi güzel özellikler sunan SurfEasy VPN programı, tüm platformları da (Windows, Mac, iOS, Android) destekliyor. Opera VPN (sadece Gold üyeleri) kullanıcıysanız sınırsız veri kullanım hakkına sahipsiniz. Diğer VPN programları gibi internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğinizi koruyor.

8. TunnelBear VPN

TunnelBear internet trafiğinizi yönlendirmek ve dünya üzerinde farklı bir ülkeden internete giriyormuşsunuz gibi görünmek için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır. Böylelikle internet üzerinde anonim olarak özgürce gezinerek kimliğinizi saklayabilirsiniz.

9. VPN Unlimited

VPN Unlimited kullanıcılara kişisel bilgi güvenliklerini sağlama imkanı veriyor. Uygulama gerçek IP adresiniz üzerinden yaptığınız veri alışverişini farklı bir bilgisayara yönlendirdiği için gerçek IP adresininz internet siteleri tarafından takip edilemiyor. Bu sayede kimlik hırsızlığından korunarak anonim gezinti yapabiliyoruz.

10. ZenMate

dünyanın en çok tercih edilen VPN programlarının başında gelmektedir. İnternette gizliliğinizi korurken, bir yandan da yasaklı sitelere kolayca ve güvenli bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız ZenMate tam ihtiyacınız olan VPN programı!

11. VPNhub

VPNhub, yetişkin sitesi Pornhub’ın ücretsiz, güvenli, hızlı, gizli ve sınırsız VPN programı. Ücretsiz ve sınırsız bant genişliği sunmasının yanında kişisel veri koruması, tek tıkla bağlantı, çapraz platform desteğiyle öne çıkan VPN programını tüm Android kullanıcılarına tavsiye ederim.

12. Turbo VPN Lite

Turbo VPN Lite, Android telefonlar için ücretsiz ve hızlı VPN programları arasında. Süper hızlı ve stabil VPN servisi Turbo VPN Lite, daha az yer kapladığından telefonunuzda hafızadan yer kazanmanızı ve tüm ağlarda VPN’i sorunsuzca kullanmanızı sağlar. Düşük donanımlı akıllı telefonlarda bile daha hızlı ve daha sabit bir bağlantı sağlayan Turbo VPN Lite ile engellenen sitelere girme, Türkiye’de olmayan servisleri kullanma, Google Play’de Türkiye’den indirilmeye açılmayan oyunları indirme, YouTube videolarını hızlı izleme şansınız olur.

Android için en iyi VPN uygulamaları tavsiyelerimiz arasından beğendiniz bir uygulama oldu mu? Bu uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

VPN Unlimited

VPN Unlimited

VPN Unlimited, tek abonelikle 5 cihaza kadar kullanım sağlayan güvenli VPN uygulaması.

ÜCRETSİZ
VPNhub

VPNhub

Pornhub'ın ücretsiz - sınırsız VPN uygulaması

ÜCRETSİZ
TunnelBear VPN

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN uygulaması ile internette anonim olarak gezinebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Opera VPN

Opera VPN

Opera VPN, Android cihazlarınızda engellenen sitelere kolaylıkla girebileceğiniz bir VPN uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
ZenMate

ZenMate

ZenMate, internette anonim olarak gezinmenizi sağlayan, zararlı sitelerden uzaktan tutan bir VPN uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
SurfEasy VPN

SurfEasy VPN

SurfEasy VPN, tüm internet trafiğinizi şifreleyerek güvenle gezinmenizi sağlayan bir VPN uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Psiphon APK

Psiphon APK

Psiphon (APK), Android cihazlarınız üzerinde kullanarak tüm engelli sitelere rahatlıkla giriş yapabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
CyberGhost VPN APK

CyberGhost VPN APK

CyberGhost VPN APK, mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Turbo VPN Lite

Turbo VPN Lite

Turbo VPN Lite İndir Android: Android telefonlar için %100 ücretsiz, hızlı, sınırsız, stabil VPN programı

ÜCRETSİZ
Kaspersky Secure Connection

Kaspersky Secure Connection

Kaspersky Secure Connection, Android telefon ve tablet kullanıcıları için güvenli VPN uygulaması.

ÜCRETSİZ
Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

Android işletim sistemli akıllı telefonunuzda güvenlik ve gizliliğinize önem veriyorsanız veya yasaklı sitelere girmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
avast! SecureLine VPN

avast! SecureLine VPN

avast! SecureLine VPN uygulaması ile engellenen web sitelerine kolayca giriş yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR