En İyi Grafikli Mobil Oyunlar (Android)

En iyi grafikli mobil oyunlar (Android) listemizde FPS, bulmaca, RPG, yarış, aksiyon, platform, spor başta olmak üzere türünün en iyilerini bir araya getirdik.

En İyi Grafikli Mobil Oyunlar (Android)

En iyi grafikli mobil oyunlar (Android) listemizde FPS, bulmaca, RPG, yarış, aksiyon, platform, spor başta olmak üzere türünün en iyilerini bir araya getirdik. Hazırladığımız listeye göz atabilir ve etkileyici grafiklere sahip yapımları keşfedebilirsiniz.

Yüksek grafikli mobil oyunları yıl bazında ayırmadık. 2021, 2020, 2019, 2018 ve daha eski yıllarda çıkış yapmış fakat oyuncular tarafından hâlâ yoğun ilgi gören Android oyunlar da listede yer alıyor. Grafikleriyle etkileyen mobil oyunların çoğunluğunun ödüllü olduğunu da ayrıca belirtmek gerekiyor.

Android İçin En Güzel Grafikli Mobil Oyunlar

 • PUBG Mobile
 • Rise of Kingdoms
 • Black Desert Mobile
 • GRID Autosport
 • Real Racing 3
 • Mortal Kombat
 • League of Legends: Wild Rift
 • Sky: Children of the Light
 • Battle Prime
 • Call of Duty Mobile
 • Pokemon UNITE
 • FIFA Mobile
 • Free Fire
 • Assassin's Creed Rebellion
 • World of Warships
 • TEKKEN
 • Shadow Fight 3
 • Asphalt 9: Legends
 • Hello Neighbor
 • Need for Speed
 • Marvel Contest of Champions
 • Gangstar New Orleans
 • Leo's Fortune
 • Darkness Rises
 • Modern Combat 5
 • World of Tanks Blitz
 • Into the Dead 2
 • The Room: Old Sins
 • Shadowgun Legends
 • Hitman Sniper
 • ARK: Survival Evolved
 • NBA Live Mobile
 • Injustice 2
 • Monument Valley 2
 • Gods of Rome
 • Oceanhorn
 • Lumino City
 • Warhammer 40,000: Freeblade

En İyi Mobil Multiplayer Oyunlar - 2024
OYUN

En İyi Mobil Multiplayer Oyunlar - 2024

Yazımızda kalabalık arkadaş topluluklarında oynanabilecek mobil multiplayer oyunlar listesini hazırladık. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte mobil platformlara çok sayıda multiplayer oyunlar sunuldu.

Android platformunda görsel şölen yaşatan, geliştiricilerin deyimiyle konsol kalitesinde birçok oyun bulunuyor. Ücretli ya da ücretsiz ayrımı yapmaksızın Google Play Store'daki hem ücretsiz hem ücretli uygulamaların bir arada olduğu Android için en iyi grafikli mobil oyunlar listesi hazırladık.

Cihazın sınırlarını zorlayan, birbirinden kaliteli, editörlerin de keyif alarak oynadığı ve önerdiği Android oyunların tümüne tek bir listede elbette yer veremedik. Severek oynadığınız, grafikleri güzel mobil oyunları yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Unutmadan, aşağıda listelenen yüksek grafikli Android oyunlarının çoğu grafik ayarlarına cihazın donanımına göre otomatik olarak ayarlıyor. Giriş seviye Android telefona sahipseniz, eski bir Android sürümü yüklüyse grafik kalitesini tam olarak göremeyebilirsiniz.

PUBG Mobile

Android için en iyi grafikli mobil oyunlar listemizin ilk sırasında PUBG Mobile bulunuyor. PUBG Mobile, YouTube içerik oluşturucularının, profesyonel oyuncuların, telefondan oyun oynamayı sevenlerin, kısacası yediden yetmişe herkesin ilgisini çeken online hayatta kalma oyunudur.

Oyunun grafikleri, sıradan bir mobil oyunda göremeyeceğiniz kalitededir. Oyundaki birincil amacınız uçaktan atladıktan sonra mümkün olduğunca mühimmat toplamanız ve hayatta kalmanız için sizi öldürmeye çalışan diğer oyunculara karşı mühimmatınızı kullanarak kendinizi korumaktır.

Rise of Kingdoms

50 milyonu aşkın indirme sayısı ile dikkat çeken Rise of Kingdoms, Lilith Games tarafından sunuldu. Etkileyici grafiklere ev sahipliği yapan oyunda bir medeniyet seçip imparatorluk kurmaya çalışıyorsunuz. Strateji türündeki oyunda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Black Desert Mobile

PEARL ABYSS tarafından geliştirilen Black Desert Mobile, MMORPG oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap ediyor. Kaliteli grafikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan oyunda balık tutma ve ticaret gibi aktiviteler de mevcut.

GRID Autosport

Feral Interactive tarafından sunulan GRID Autosport, en başarılı yarış oyunları arasında yer alıyor. 100 arabanın yer aldığı oyunda 100 adet pist bulunuyor. Popüler yapımda kontrolleri özelleştirebilmeniz mümkün. Ayrıca zorluk seviyesini de belirleyebilirsiniz.

Real Racing 3

Gerçekçi oynanış sistemiyle dikkatleri üzerinde toplayan Real Racing 3, yarış türünde bir oyundur. Electronic Arts tarafından sunulan Real Racing 3, bu zamana kadar 100 milyondan fazla indirildi. Oyunda çeşitli pistler ve araçlar yer alıyor.

Mortal Kombat

Warner Bros. International Enterprises tarafından sunulan Mortal Kombat, dövüş oyunları denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan biridir. Oyunda Mileena, Scorpion, Sub-Zero ve Cassie Cage dahil olmak üzere çok sayıda karakter yer alıyor.

League of Legends: Wild Rift

MOBA türünün başarılı bir örneği olan League of Legends: Wild Rift, 2020 yılında oynaması ücretsiz olarak sunuldu. Riot Games tarafından sunulan oyun, bu zamana kadar 50 milyondan fazla indirildi. Popüler yapımda Ahri'den Jinx'e Ezreal'dan Yasuo'ya kadar çok sayıda karakter bulnuuyor.

Sky: Children of the Light

10 milyonu aşkın indirme sayısına sahip olan Sky: Children of the Light görsellik, ses ve müzik konularında oldukça başarılı durumda. Geçtiğimiz yıllarda çıkan Sky: Children of the Light isimli yapımda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Battle Prime

Yüksek aksiyon düzeyine sahip olan Battle Prime'da çeşitli karakterler yer alıyor. Etkileyici grafikleriyle öne çıkan oyunda karakter kişiselleştirme imkânı bulunuyor. Karakterlerin yanı sıra pek çok silah da mevcut.

Call of Duty Mobile

Activision tarafından 2019 yılında oynaması ücretsiz olarak sunulan Call of Duty Mobile, bu zamana kadar 100 milyondan fazla indirildi. Oyunda yer alan çok oyunculu modlar arasında battle royale modu da bulunuyor. Başarılı yapımda ayrıca çeşitli haritalar ve silahlar yer alıyor.

Pokemon UNITE

Pikachu ve Charizard dahil olmak üzere pek çok Pokemon karakterinin yer aldığı Pokemon UNITE'ta 5'er kişilik iki takım mücadele ediyor. MOBA türündeki oyunda amaç rakip takımın kulesini yıkmak. Oyundaki karakterlerin çeşitli yeteneklere sahip olduğunu belirtelim.

FIFA Mobile

En iyi futbol oyunları arasında yer alan FIFA Mobile (FIFA Futbol), Electronic Arts tarafından sunuldu. 100 milyonu aşkın indirme sayısıyla dikkat çeken oyunda çok sayıda takım bulunuyor. Popüler yapımda ayrıca çeşitli modlar da mevcut.

Free Fire

1 milyarı aşkın indirme sayısıyla dikkatleri üzerinde toplayan Free Fire, battle royale türünde bir oyundur. Çeşitli araçların, haritaların ve silahların yer aldığı oyundaki amaç hayatta kalan son kişi olmaya çalışmak.

Assassin's Creed Rebellion

En iyi grafikli mobil oyunlar arasında yer alan Assassin's Creed Rebellion'da Ezio ve Shao Jun dahil olmak üzere birçok suikastçıyı kontrol ediyorsunuz. Strateji RPG türündeki oyunda verilen görevleri başarılı şekilde tamamlayarak ilerlemeniz gerekiyor.

World of Warships Blitz

İkinci Dünya Savaşı'nın büyük savaş gemilerini içeren oyunda sadece multiplayer oynama seçeneği bulunuyor. Senaryo modu yani tek oyunculu mod ne yazık ki oyunda yer almıyor. Savaşlar toplamda 14 gemi ile yapılıyor. Takım başına 7 gemi düşüyor. Savaşlar da bu nedenle oldukça kısa sürüyor.

TEKKEN

iPhone/iPad için ücretsiz olarak yayımlanan TEKKEN mobil oyunu, atari salonlarında, PlayStation oyun konsolunda ve hatta PC'de saatlerinizi harcadığımız bir oyunun yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

TEKKEN'i en iyi grafikli mobil oyunlar listesinin üçüncü sırasına yerleştiren faktör, boyutunun çok düşük olmasına rağmen son derece keskin, yüksek kalitede grafikler sunmasıdır.

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3, Facebook'tan sonra mobil platforma geçen bir oyundur. TEKKEN gibi dövüş oyunu olarak oyuncuları karşılamıştır. Shadow Fight 3 oyunu hem görsel hem işitsel yoldan oyunculara görmezden gelinemeyecek şölen sunuyor.

Asphalt 9: Legends

Asphalt serisini zaten yarışseverlerin çoğu biliyor. Serinin önceki oyunları, ne kadar üst seviye grafiklere sahip olduğunu göstermişti. Asphalt 9: Legends ise görsel anlamda oyuncuların gözlerini bir kez daha kamaştırıyor. Böylece en iyi grafikli mobil oyunlar listesinde yer almayı hak etmiş oluyor.

Oyun, Türkçe dil desteğine sahiptir. Birbirinden çeşitli lisanslı arabalar ile tozu dumana katmak için online ve kariyer modlarından birini seçip uzun saatlerce ekranın başına kilitlenebilirsiniz.

Hello Neighbor

Hello Neighbor, PC'den sonra mobile gelen bir korku oyunudur. Oyundaki amacınız varlığınızdan kimsenin haberdar olmamasını sağlayarak komşunuzun evinin bodrum katına girmektir. Bunu yapmak basit olduğunu mu düşünüyorsunuz? Tüm hareketlerinizi takip eden ve buna göre çıkış yollarını kapatan yapay zekânın olduğunu söylemediğimizi varsayıyoruz.

Need for Speed

Need for Speed, görsel anlamda zengin başka bir yarış oyunudur. Android versiyonu, yıllardır bilgisayarların olmazsa olmazı Need For Speed serisindeki yarış oyunlarının en sevilen özelliklerini bir arada topluyor. Görselliğe verdiği önemle de en iyi grafikli mobil oyunlar listemizin ilk 10 sırasında yer almayı başarıyor.

Marvel Contest of Champions

Marvel süper kahramanları arasından istediğiniz birini seçin ve kötülere karşı savaşmaya başlayın. Grafik kalitesi elbette ki bir Marvel filmi gibi değil ama en iyi grafikli mobil oyunlar listesinde yer almayı hak eden grafikler sunuyor.

 Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans, mobilde GTA oynamak isteyenlerin ancak ücretli olarak piyasaya sürülen GTA oyunlarını satın almak istemeyenlerin başvurabileceği ücretsiz bir alternatiftir. Hikâye modu, oyunun başından uzun bir süre kalkmamanızı sağlıyor. Genel olarak oynanış ve grafik kalitesi ile klasik bir GTA oyununun seviyesinde olduğunu iddia ediyoruz.

Leo's Fortune

Mavi tüylerle kaplanmış, bıyıklı ve pek bir sevimsiz karakter Leo'yu yönettiğimiz oyun basit bir platform oyunu olmasına rağmen en iyi grafikli mobil oyunlar arasında yer alıyor. Her bölümde yeni ve özgün engellerle karşılaşıyorsunuz. Bu yüzden altınları toplarken çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Darkness Rises

Darkness Rises, Android için geliştirilen RPG oyunudur. Şeytani varlıklara karşı kahramanların mücadelesini konu alan oyunun oldukça çarpıcı grafikleri bulunuyor. Oynanış bakımından da yenilikçi bir tavır takınan Darkness Rises, bizi karanlığın dibine doğru sürüklüyor.

Oyuna 4 kahramandan birini seçerek başlıyoruz. Mükemmel bir sinematik açılış yapan oyun, açılışın ardından emir komuta zincirini bize veriyor. Bundan sonraysa aksiyon bir anlığına bile etkisinden kayıp vermiyor.

Modern Combat 5

Modern Combat 5 hem tek başınıza hem de diğer oyunculara karşı oynamanızı sağlayan iki moda sahiptir. Tek kişilik modda görevleri tamamlamanız gerekirken çok oyunculu modda ise takım kuruyor veya mevcut takıma katılıyor, rakip takıma karşı mücadele veriyorsunuz.

World of Tanks

World of Tanks'ın bilgisayar versiyonu esas alınarak geliştirilen mobil oyun, en iyi grafikli mobil oyunlar arasında önemli bir yere sahiptir. World of Tanks Blitz'de II. Dünya Savaşı'ndan kalan tankları yönetiyoruz. Oyunda bizden Çin, Amerika, Fransa, Almanya, Japonya ve Sovyetler Birliği takımlarından herhangi birini seçmemiz isteniyor.

 

18. Into the Dead 2

Into the Dead 2, Android kullanıcılarının en çok indirdiği zombi oyunlarından biridir. Yüzlerce görev sunan ve çoklu sona sahip olan oyun, grafik açısından da göz alıcıdır. Into the Dead 2 hilelerine ve ipuçlarına yazının sonundaki oyunun bağlantısına tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana yıllar geçmiş olsa da ilk çıktığı günlerde de en iyi grafikli mobil oyunlar listesinde yer alması gerektiği düşünülüyordu, şu anda da düşünülüyor.

The Room: Old Sins

Fireproof Games'in ödüllü bulmaca oyunu The Room'un 4. bölümü The Room: Old Sins'te oyuncak evindeki sır perdesini kaldırmanız gerekiyor. Her kapı farklı bir ortama açıldığından, odalar kafanızı karıştıracak türden olduğundan düşünerek ilerlemek büyük önem taşıyor.

Shadowgun Legends

Shadowgun Legends, bilim kurgu temalı bir mobil oyundur. Uzaylıların işgali altında olan dünyayı uzaylıların işgalinden kurtarmak için sizden elinizden gelenden çok daha fazlasını yapmanız isteniyor.

Hitman Sniper

Görsel anlamda büyük ilerleme sunan Hitman Sniper'da size verilen hedeflere suikast düzenliyorsunuz. Oyunda ayrıca zombi modu da bulunuyor. Bu moddaki amacınız zombileri öldürerek hayatta kalmaktır.

ARK Survival Evolved

ARK Survival Evolved, dinozorların da yaşadığı büyük bir adada hayatta kalmak için elinizden gelen ne varsa yapmanızı gerektiren bir hayatta kalma oyunudur. Başlangıçta tek başınasınız, silahınız da yok. Adayı dolaşmanız, avlanmak için kullanabileceğiniz silahlar bulmanız gerekiyor. Silahların da hazır değil, craft yöntemiyle elde edildiğini belirtelim.

NBA Live Mobile

NBA Live Mobile, Android için en iyi grafikli mobil oyunlar listemizin ilk ve tek basketbol oyunudur. Basketbol sevenler, oyunu mutlaka incelemelidir. NBA Live Mobile'da takımı yönetme görevi de size veriliyor. Bu, oyun boyunca hem kadronuzu kontrol edebileceğiniz hem de transferler yapabileceğiniz anlamına geliyor.

25. Injustice 2

Injustice 2, DC evrenindeki Joker, Batman, Superman, Flash gibi kahramanların arasında geçen savaşlardan yola çıkılarak geliştirilmiştir bir dövüş oyunudur. Injustice 2'de kazandığınız dövüşlerin sonunda hediyeler kazanıyor ve bu hediyelerle kahramanınızı geliştiriyorsunuz.

Android için en iyi grafikli mobil oyunlar arayışında olanlar eğer DC ve Marvel yapımlarına da ilgi duyuyorsa bu oyunu kaçırmamalıdır.

Monument Valley 2

Bulmaca oyunu Monument Valley 2'nin oldukça sade fakat etkileyici grafikleri bulunuyor. Oyunda bir anne ve çocukla sonu bilinmeyen bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oyun ilerledikçe çeşitli bulmacaları çözüyorsunuz.

Gods of Rome

Gods of Rome, bize Zeus, Hades, Medusa gibi tanrıların yanı sıra Spartaküs gibi tanrıları kontrol etme olanağı tanıyor. Oyunda tek oyuncu ve çoklu oyuncu olmak üzere iki farklı mod bulunuyor. Dilediğinizi seçip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun grafikleri ise telefonunuzun sınırları zorlayacak seviyededir.

Oceanhorn

Oceanhorn'da bizden babasından kalan bir mektubu bulan bir çocuğun çıktığı yolda ona eşlik etmemiz isteniyor. Olayın gizemini çözmek için maceradan maceraya atlamamız gerekiyor.

Lumino City

Lumino City'nin en iyi grafikli mobil oyunlar listesinde yer almasının en önemli sebebi, gerçekçilik anlamında çok üst seviyede olmasıdır. Şehir bile bilgisayar ortamında değil, maket ile tasarlanmıştır.

Oyun, maketle oluşturulmuş bir şehirde geçiyor. Oyunda Lumi adında, kaçırılan büyük babasını bulmaya çalışan bir kızı yönetiyoruz. Şehrin tamamının el yapımı olması da oldukça dikkat çekiyor.

Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade'de 100'ü aşkın görev bulunuyor. Görevleri tamamladıkça savaş robotunuzu geliştiriyorsunuz. Oyunun grafiklerinin ise mobil oyun olmasına rağmen oldukça etkileyici olduğu düşünülüyor.

Android için en iyi grafikli mobil oyunlar listesinin sonuna geldik. Listede beğendiğiniz bir oyun olduysa bunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Free Fire APK

Free Fire APK

Garena Free Fire APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir popüler multiplayer battle royale mobil oyunu.

ÜCRETSİZ
FIFA Mobile Futbol APK

FIFA Mobile Futbol APK

FIFA Mobile APK, mobil oyunculara gerçekçi bir futbol deneyimi sunmayı amaçlayan en popüler futbol oyunu.

ÜCRETSİZ
Hitman Sniper APK

Hitman Sniper APK

Hitman Sniper APK ile oyunda keskin nişancı Ajan 47 olarak suikastlar düzenliyorsunuz. En iyi keskin nişancı oyunlarından biri.

ARK Survival Evolved APK

ARK Survival Evolved APK

ARK Survival Evolved APK, online ve tek oyunculu oynama seçeneği sunan adada hayatta kalma oyunu. ARK Mobile oyunu oynaması ücretsizdir.

ÜCRETSİZ
World of Warships Blitz

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz, Wargaming'in ödüllü PC gemi savaşları oyununun mobil sürümü.

ÜCRETSİZ
TEKKEN

TEKKEN

TEKKEN (mobile), Namco tarafından geliştirilen, tüm Android cihazlarla uyumlu ücretsiz dövüş oyunu.

ÜCRETSİZ
Call of Duty Mobile APK

Call of Duty Mobile APK

Call of Duty Mobile APK veya Google Play'den yüklenebilen popüler FPS oyunudur. Online mücadelelere katılmak için hemen Call of Duty mobil oyunu yükleyin.

ÜCRETSİZ
Rise of Kingdoms

Rise of Kingdoms

Medeniyetlerden birini seçin ve imparatorluğunuzu kurmaya başlayın.

ÜCRETSİZ
Sky: Children of the Light

Sky: Children of the Light

Harika deneyim sunan bir rol yapma oyunu

ÜCRETSİZ
Hello Neighbor

Hello Neighbor

Hello Neighbor Android, gizliliğe dayalı mobil korku oyunu.

ÜCRETSİZ
Shadow Fight 3 APK

Shadow Fight 3 APK

Shadow Fight 3 APK, internetli internetsiz oynama şansı veren rpg dövüş oyunu. En iyi dövüş oyunlarından Shadow Fight 3 ücretsizdir!

ÜCRETSİZ
Assassin's Creed Rebellion APK

Assassin's Creed Rebellion APK

Assassin's Creed Rebellion APK, Assassin's Creed evreninin resmi mobil oyunudur. Suikastçı oyunu, strateji rpg öğelerini içerir.

ÜCRETSİZ
PUBG Mobile APK

PUBG Mobile APK

PUBG Mobile APK ve Google Play'den ücretsiz indirilebilen battle royale oyunudur. Yeni güncelleme PUBG Mobile 1.5

ÜCRETSİZ
Gods of Rome

Gods of Rome

Gods of Rome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

ÜCRETSİZ
Real Racing 3 APK

Real Racing 3 APK

Real Racing APK Android, son derece yüksek kalitede grafikleriyle öne çıkan ödüllü mobil araba yarışı oyunu. Gerçekçi yarış deneyimi için Real Racing 3 APK indirin.

ÜCRETSİZ
Pokemon UNITE

Pokemon UNITE

Pokemon UNITE, Pokemon ve League of Legends karışımı stratejik takım savaşı oyunu. Pokemon UNITE Android Google Play'de!

ÜCRETSİZ
Oceanhorn APK

Oceanhorn APK

Oceanhorn APK, okyanuslara açılıp savaştığınız aksiyon macera oyunu. 10 saatin üzerinde hikaye odaklı oynanış sunan Android oyunu grafikleriyle göz dolduruyor.

ÜCRETSİZ
World of Tanks APK

World of Tanks APK

World of Tanks Blitz APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir online tank savaş oyunu. World of Tanks APK, en iyi tank oyunları arasında.

ÜCRETSİZ
Modern Combat 5 APK

Modern Combat 5 APK

Modern Combat 5 APK, Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir internetli FPS oyunu. Modern Combat 5 Blackout, 70 oyunculu battle royale aksiyonuyla geliyor!

ÜCRETSİZ
Shadowgun Legends

Shadowgun Legends

En iyi RPG shooter oyununu ücretsiz indirin!

ÜCRETSİZ
Lumino City

Lumino City

Maketten tamamı el yapımı dünyada geçen benzersiz bir bulmaca macera oyunu

Need for Speed APK

Need for Speed APK

Need for Speed APK, mobildeki en iyi grafiklere sahip araba yarışı oyunu. Drift, drag, tüm yarışları yapabildiğiniz oyun, dünyanın en gözde arabalarını içeriyor.

ÜCRETSİZ
The Room: Old Sins

The Room: Old Sins

Ödüllü serinin dördüncü bölümü

Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK

Into the Dead 2 APK, 70 milyondan fazla indirme ile mobildeki en popüler zombi oyunu. Into the Dead 2 oynaması ücretsizdir ve internetsiz de oynanır.

ÜCRETSİZ
Battle Prime

Battle Prime

Battle Prime Android Oyunu İndir: FPS ve TPS türünü sevenler kaçırmasın!

ÜCRETSİZ
Darkness Rises

Darkness Rises

Karanlık temalı aksiyon rol yapma oyunu

ÜCRETSİZ
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile İndir: Android telefonda oynayabileceğiniz en iyi MMORPG oyunlardan biri

ÜCRETSİZ
League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift ile sürükleyici bir MOBA dünyasını deneyimleyeceksiniz.

ÜCRETSİZ
Mortal Kombat APK

Mortal Kombat APK

Mortal Kombat APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir dövüş oyunu. En iyi dövüş oyunu Mortal Kombat Mobile APK ile telefonunuzda!

ÜCRETSİZ
Monument Valley 2

Monument Valley 2

Monument Valley 2, Apple'dan ödül almış bulmaca macera oyunu. Artık Android cihazlarda!

GRID Autosport

GRID Autosport

GRID Autosport Android İndir: Konsol kalitesinde grafikler, gerçekçi oynanış! Mobilde en iyi grafiklere sahip araba yarışı oyunu

Marvel Contest of Champions

Marvel Contest of Champions

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

ÜCRETSİZ
Injustice 2 APK

Injustice 2 APK

Injustice 2 APK, DC süper kahramanlarla süper kötülerin karşı karşıya geldiği dövüş oyunu. Mobildeki en iyi süper kahraman oyunlarından!

ÜCRETSİZ
NBA Live Mobile

NBA Live Mobile

NBA Live Mobile mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

ÜCRETSİZ
Leo's Fortune

Leo's Fortune

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade

Warhammer 40,000: Freeblade mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir robot savaşı oyunudur

ÜCRETSİZ

YORUMLAR