5KPlayer 4.0 (Mac)

5KPlayer

4.0
5KPlayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5KPlayer, Mac sahiplerinin kullanabileceği yeni, teknolojik, modern, çok yönlü ve son derece kolay kullanıma sahip bir ses ve video oynatıcı program.

5KPlayer, DearMob firması tarafından Mac kullanıcıları için geliştirilen başarılı ve şık bir medya oynatıcı. Fakat program sade bir video oynatma programından çok daha fazla özelliğe sahip. Kullanmaya başladıktan sonra farklarını anlacağınız program, standart yada popüler video oynatıcılarının bir çoğunda bulunmayan özelliklere sahip.

4K, HD ve 3D videoları oynatabilen program aynı zamanda DVD ve radyo özellikleri ile de keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Fakat programın şüphesiz en güzel özelliği online olarak izlediğiniz videoları indirme seçeneği sunması. Bir çok site üzerine izlediğiniz videoları indirme fırsatı bulacağınız program sayesinde kendi video ve klip arşivinizi oluşturabiliyorsunuz. YouTube, Dailymotion ve Vimeo gibi en popüler video portallarını destekleyen 5KPlayer, bu sitelerde izlediğiniz videoları rahatlıkla indirme seçeneği sunuyor.

AirPlay desteği bulunan program, Mac üzerindne video ve ses yayınları yapma gibi lüks bir özelliği de kullanıcılara sunmakta. Müzik olarak MP^, APE, AAC ve FLAC formatlarını açabilen 5KPlayer, hem video hem müzik severlerin yararlanabileceği şekilde geliştirilmiş.

Video ve ses oynatma açısından baktığınızda neredeyse isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip olan 5KPlayer'ın ücretsiz olması ise yeni olmasına rağmen bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Eğer siz de sahibi olduğunuz Mac üzerinde farklı ve yeni bir video ve ses oynatıcı program denemek isterseniz, 5KPlayer'a göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR