Cloudship 1.0 (Mac)
Cloudship
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    165

  • Üretici

    Cloudship

Cloudship uygulamasını kullanarak Mac cihazlarınızda tüm görev ve notlarınızın yönetimini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Cloudship uygulaması, Mac kullanıcılarının bilgisayarlarında kolayca şahsi veya mesleki notlarını tutabilecekleri, aynı zamanda yapmaları gereken görevleri takip edebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem basit kullanımı hem de hızlı çalışan yapısı sayesinde çok fazla özelliğe sahip olmasa da temel ihtiyaçlarınızı karşılamakta yeterli olacaktır.

Windows, Android ve iOS platformlarında da birer uygulamaya sahip olan Cloudship, böylece cihazlar arasında not veya görev senkronizasyonu da gerçekleştirebiliyor. Tamamlanan görevlerin işaretlenmesi, bu görevlere harcanan zamanın tutulması ve notların biçimlendirilmesi gibi işe yarar bir kaç araç da yine uygulamayla birlikte geliyor.

Ücretsiz olan sürümde bir miktar kısıtlama mevcut ancak çok profesyonel amaçlarla kullanmadığınız sürece bu özellikler sizin için yeterli olacaktır. Daha geniş bir şekilde uygulamayı kullanmak isteyenler uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanabiliyorlar.

Uygulamayı kullanırken senkronizasyon özelliğinin doğru bir şekilde faaliyet gösterebilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini ise tabii ki unutmamalısınız. Eğer son zamanlarda işinizi görecek bir not ve görev uygulaması bulamadıysanız bir göz atmanız yeterli olacaktır.

YORUMLAR