Clownfish for Skype 0.16 (Mac)

Clownfish for Skype

Clownfish for Skype
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clownfish for Skype, popüler mesajlaşma ve videolu görüşme programı Skype'ı daha etkin kullanabilmeniz için başta mesajlaşma çevirileri olmak üzere bir çok yararlı özellik bulunduran ücretsiz bir program.

Clownfish for Skype, Skype kullanıcılarının arkadaşları ve diğer kişiler ile yaptığı mesajlaşmaları diğer dillere çevirebilen online bir çeviri programı. Çeviri işlemleri için Google Translate, Microsoft Live, Babylon Translate, SysTran, PROMT ve Yandex seçeneklerini barındıran programın ayarlarından istediğiniz çeviri hizmetini seçebiliyorsunuz.

Programın güzel yanlarından bir tanesi ise çeviri işlevi dışında pek çok özelliği bulunması. Örneğin yapmış olduğunuz sesli görüşmeleri kaydederek arşivleyebilir ve böylece daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda tekrar açarak dinleyebilirsiniz. Son versiyonu ile birlikte sesli okuma özelliği gelen Clownfish, gelen mesajlarınızı sesli olarak size okuyabiliyor. Aynı zamanda yazdıklarınızı çevirmek ile yetinmeyi sizin için yazım kurallarını da kontrol ederek imla hatası bulunan yerleri görmenizi sağlıyor.

Benim için en güzel özelliği ise Skype üzerinden arkadaşlarım ile görüşürken dinlediğim müziği arkaplan olarak açıp onlara da dinletebiliyor olmam. Pek çok bilgisayar kullanıcı sesli iletişim programlarında kulaklık ile karşı tarafa nasıl gideceği hakkında bilgi sahibi değil. Normal şartlarda ekstra bir programdan kullanmadan zahmetli bir iş olan ses aktarımı, Clownfish for Skype ile çocuk oyuncağı gibi.

50'den fazla dile çeviri yapabilen program üzerinde bu dillerde iyi dilekler dileyebilmeniz için gereken sözcükler şablon olarak bulunuyor. Bu sayede yabancı bir kişi ile iletişim kurararken şablonlardan da yararlanabilirsiniz. Hem yazdıklarınızı hem de size yazılan mesajları otomatik olarak çeviri yapan program ile sesinizi de değiştirerek eğlenceli efektler kullanabiliyorsunuz.

Eğer Mac'leriniz üzerinde sürekli Skype kullanıyorsanız Clownfish for Skype'ı ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR