DAEMON Sync Server (Mac)

DAEMON Sync Server

DAEMON Sync Server
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DAEMON Sync Server ile mobil cihazlarınız ve Mac bilgisayarınız arasında dosya transferi yapabilirsiniz

DAEMON Sync Server kullanıcılara Android veya iOS cihazları ile Mac bilgisayarları arasında kablosuz dosya transferi yaparak otomatik senkronizasyon ve yedekleme işlerini gerçekleştirme imkanı veren bir yazılım.

Mac bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir yazılım olan DAEMON Sync Server temel olarak sadece size özel olan ve internet bağlantınızı kullanmayan, sınırsız kapasite sunan bir bulut depolama alanı oluşturmanıza imkan tanıyor. Uygulama WiFi ağınız üzerinden DAEMON Sync Server programını kurduğunuz Mac bilgisayarı ve DAEMON Sync uygulamasını yüklediğiniz Android veya iOS cihazları eşleştiriyor ve sonrasında bu cihazlar arasında senkronizasyon işlemi gerçekleştirmenizi sağlıyor.

DAEMON Sync Server kullandığınız bilgisayara mobil cihazınız üzerinden seçeceğiniz klasörlerde yer alan fotoğraflar, videolar ve diğer dosyalar aktarılıyor. Bu senkronizasyon süreci başladıktan sonra dosyalarınız bilgisayarınız üzerinde belirleyeceğiniz klasöre aktarılmaya başlanıyor. WiFi ağınız üzerinden gerçekleşen işlem internet bağlantınızı kullanmadığı için veri trafiği yüksek hızda yapılıyor ve bu trafik adil kullanım kotanızı etkilemiyor.

DAEMON Sync Server'ı kullanabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

YORUMLAR