Droplr 4.0.5 (Mac)
Droplr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    116

  • Üretici

    Droplr, LLC

Droplr ile farklı işletim sistemine sahip cihazlar arasındaki dosya transfer işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Droplr, Mac işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir dosya paylaşım programı olarak görev yapıyor.

Programın hem çalışma karakteri hem de kullanım kolaylığı bu tarz bir programdan olan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Açıkçası klasik dosya paylaşma yöntemlerine göre çok daha hızlı çalıştığı için özellikle aynı proje üzerinde çalışan profesyonellerin verimliliğini artırabilecek niteliklere sahip olduğunu belirtmeliyiz.

Droplr'ı bilgisayarımıza yüklediğimiz zaman araç çubuğunda ikon olarak beliriyor. Dosyalarımızı bu ikon üzerine sürükleyerek servise upload edebiliyoruz. Bu işlemden sonra yüklenen dosyanın linki ekranda beliriyor. Bu linki paylaştığımız kişiler yüklemiş olduğumuz dosyayı sadece linke basarak indirebiliyorlar.

Programın bu noktada çok önemli bir ayrıntıyı es geçmediğini belirtmemiz gerekiyor. Linkler herkese açık olduğu için dosyalarımız istemediğimiz kişilerin eline geçebilir. Bunu engellemek için Droplr, linklerimize şifre koyabilmemize imkan sağlıyor. 1GB boyutundaki dosyaları dahi Droplr sayesinde sadece saniyeler içerisinde paylaşabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çalışma karakterine ship olan Droplr, ücretsiz dosya paylaşımı konusunda kapsamlı bir yardımcı arayan kullanıcıların göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR