FotoGo

FotoGo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    271

  • Üretici

    321Soft

FotoGo, fotoğraflarınızı düzenlemenize ve güzelleştirmenize imkan sağlayan yardımcı bir mac programıdır.

Her gün fotoğraf çekiyoruz ve bu fotoğrafları belirli sosyal medya sitelerinde paylaşıyoruz. Fakat önemli olan ne kadar çok fotoğraf paylaştığımız değil ne kadar güzel fotoğraf paylaştığımız. Fotoğraf düzenleme konusunda çok fazla bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Bu sizin güzel fotoğraflar atmanıza engel değil. FotoGo programı ile birlikte çektiğiniz tüm fotoğrafları zahmetsiz bir şekilde düzenleyebilir ve muhteşem bir hale getirebilirsiniz.

FotoGo programı ücretsiz olarak fotoğraf düzenlemenize imkan sağlıyor. Programı kullanarak fotoğraflarınızın boyutlarını değiştirebilirsiniz. Bu sayede daha düşük boyutta ve daha net fotoğraflar elde edecek ve fotoğraflarınızı internete daha kolay yükleyeceksiniz. FotoGo uygulaması çektiğiniz fotoğraflara watermark koymanıza da imkan sağlıyor. Bu özelliği kullanarak çektiğiniz fotoğrafların size ait olduğunu kanıtlayabilirsiniz. Watermark özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflar çalınmaz.

Fotoğraflarınızın dosya uzantılarını değiştirmek istiyorsanız FotoGo programı bu konuda da size yardımcı oluyor. Programda bulunan çeşitli araçlar yardımıyla fotoğraflarınızı .png, .jgp ve .gif gibi birçok formata dönüştürebilirsiniz.

Fazla bir sistem gereksinimi istemeyen FotoGo programını hemen şimdi indirin ve fotoğraflarınızı kolayca düzenleyin!

YORUMLAR