Fotor - Photo Editor 1.1.0 (Mac)

Fotor - Photo Editor

Fotor - Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,513

  • Üretici

    Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd

Mac bilgisayarınızda fotoğraf ve resimlerinizi düzenlemek için bu ücretsiz resim editörünü kullanabilirsiniz.

Fotor – Photo Editor uygulaması MacOSx işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanmış ücretsiz bir fotoğraf ve resim düzenleme uygulaması. Bünyesinde barındırdığı onlarca çeşit araç sayesinde fotoğraf düzenlemelere dair ihtiyaç duyduklarınızı eğlenceli ve kolay bir şekilde sizlere sunan program olmazsa olmazlardan bir tanesi olmaya aday.

Bunlardan en dikkat çekenlerinden birisi kolaj uygulaması. Zira son zamanlarda resim ve fotoğraf kolajları giderek daha fazla popüler olmaya başlıyorlar ve uygulamanın 9 fotoğrafa kadar desteklediği kolaj özelliği arkaplan değiştirme gibi yeniliklerle de destekleniyor. Daha fazla fotoğrafı sepetinize attıktan sonra bunlardan rastgele kolajlar elde edilmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Tabii ki tek özellik kolaj yapma değil. Fotoğrafları düzenlerken diyaframını, parlaklığını, kontrastını, beyaz dengesini, doygunluğunu, keskinliğini ayarlayabiliyor ve aynı zamanda boyutlarını değiştirebiliyor, kesme işlemleri yapabiliyorsunuz. Eğer çektiğiniz fotoğraflardaki sahnelerin ışıkları ve efektleri hoşunuza gitmediyse Fotor – Photo Editor sayesinde bunları da kolayca değiştirebilirsiniz.

Çerçeve ve efektlerle de desteklenen program aynı zamanda retina ekranları da desteklediği için çok yüksek görüntü kalitesinde kullanıma imkan veriyor. Tiff, jpg ve png dosya formatlarına ek olarak Raw dosyalarını da dönüştürmesi ise fotoğrafçıların tercih edebilecekleri uygulamalardan birisi haline getiriyor.

YORUMLAR