Growl 1.3.3 (Mac)
Growl
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    681

  • Üretici

    element code project

Growl'un uyarı sistemi sayesinde bilgisayarınızdaki uygulamaları sürekli takip edebilirsiniz.

Growl Mac OS X için geliştirilmiş açık kaynak bir uyarı sistemi. Bilgisayardaki Growl desteği olan uygulamaları monitörleyen yazılım sesli ve yazılı uyarı sistemiyle hatırlatma işlevini yerine getiriyor.

Growl'un uyarı seçenekleri arasında sesli ve hatırlatma notu şeklindeki uyarı çeşitleri dışında SMS veya e-posta yoluyla uyarı yöntemleri de mevcut. Programın kullanım şekli tamamen sizin isteklerinize göre değişiyor çünkü Growl zaten kullandığınız pek çok programla uyumlu çalışabiliyor. Firefox, uTorrent, Gmail, iTunes, Skype, Winamp, Vuze bu popüler uygulamalardan sadece birkaçı.

Bir dosya indirme işlemi tamamlandığında, yeni bir e-posta aldığınızda ya da mesajlaştığınız arkadaşlarınızdan biri çevrim içi olduğunda Growl sizi uyarabilir. Growl'un uyarıları sadece kendi bilgisayarınızla sınırlı kalmak zorunda değil. Uyarılarınızı başka bir bilgisayara veya mobil cihaza yönlendirerek işlemlerin durumundan hemen haberdar olabilirsiniz.

Önemli! Growl Mac OS X 10.4/10.5/10.6 sistemleri için ücretsiz olarak indirilebilirken, Mac OS X 10.7 güncellemesi ücretli olarak App Store üzerinden satılmaktadır. İndirme sayfamızdan tüm kurulumlara ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR