MacX DVD Ripper Pro 4.5.8 (Mac)

MacX DVD Ripper Pro

MacX DVD Ripper Pro
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacX DVD Ripper Pro, değerli DVD'lerinizin zarar görmemesi için onları bilgisayarınıza ve mobil cihazlarınıza kopyalamanızı sağlayan yararlı ve kullanışlı bir programdır.

MacX DVD Ripper Pro, Mac'leriniz üzerinde DVD'lerin içeriklerini kopyalayarak ister Mac'inize isterseniz mobil cihazlarınıza yedekleyebileceğiniz bir DVD Rip programıdır.

DVD'ler içerisinde dosyaların formatlarını değiştirerek kopyalama yapabilmeniz programın en önemli özelliklerinden bir tanesi. DVD Ripper Pro'nun desteklediği formatlar arasında MP4, H.264, MOV, FLV, MPEG, M4V, AVI, QT vs. bulunuyor.

Android telefon ve tabletlerinize, iPhone'larınıza yada iPad'lerinize DVD'lerinizi kopyalamak için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biri olan DVD Ripper Pro'yu hemen indirerek deneme sürümü boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Programın normal satış fiyatı ise 39.95 $. Düzenli olarak DVD'ler satın alıyorsanız ve DVD'lerinizin zarar görmeden kutusunda uzun yıllar boyunca durmasını istiyorsanız, bu programı mutlaka kullanmalısınız. Özellikle DVD arşivi yapanların yararlanabileceği programlar arasında bulunan DVD Ripper Pro, mobil cihazlarımıza film, dizi ve müzik atarkende oldukça yararlı olabiliyor.

Şifreli ve kopyalanmaya karşı korumalı DVD'leri de kopyalayabilen program sayesinde DVD'lerinizi oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde yedekleyebiliyorsunuz.