Photo Scanner 2.2.2 (Mac)

Photo Scanner

Photo Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca

  • TOPLAM İNDİRME

    763

  • Üretici

    Trundicho

Photo Scanner, fotoğrafladığınız bir belgeyi A4'e çevirebilen bir tarama aracıdır.

Photo Scanner, fotoğrafladığınız bir belgeyi A4'e çevirme niteliğinde bir tarama aracıdır. Misal, bir çizelgeyi fotoğrafladınız fakat bunu A4 belgesine çevirmek istiyorsunuz Bunun için pahalı tarama araçlarına ihtiyacınız yok. Photo Scanner'ı kullanarak fotoğrafınızı hemen A4 belgesine çevirmeniz mümkün.

Bu tarama aracının en çok dikkat çeken özelliklerinden biri, herhangi bir dijital görüntünün perspektif doğrulamasını yapabilmesidir. Photo Scanner ayrıca kitap kapağı düzenleyebilir ve düzenlediğiniz belgeyi PDF ya da JPG formatında kaydedebilir ve basabilir.

İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca gibi çoklu dil seçenekleri ile sunulan bu program renk doğrulaması da yapabilmektedir.

Fotoğrafladığınız belgeyi A4'e çevirmek için; önce belgenizi Photo Scanner ile açın ve A4'e çevirmek istediğiniz kısmı kırmızı belirtme noktaları ile işaretleyin. Sonra "Transform" butonuna basın ve gerisini Photo Scanner'a bırakın. Dönüştürdüğünüz bu belgeyi şimdi PDF ya da JPG formatında saklayabilir ya da basabilirsiniz.

YORUMLAR