Romantic Photo 2.1 (Mac)

Romantic Photo

2.1
Romantic Photo
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    765

  • Üretici

    JixiPix, LLC

Romantic Photo ile özel ve değerli fotoğraflar yaratabilirsiniz

Eğer özel anlarınızı yakalayan fotoğraflarınıza farklı bir dokunuş vererek daha da özel hale getirmek isterseniz Romantic Photo ihtiyacınız olan araçları size sunacak bir resim düzenleme programıdır.

Romantic Photo içinde hazır fotoğraf filtresi veya resim filtresi kalıplarını bulunduran bir resim editörüdür. Program ile fotoğraflarınıza bu filtreleri birkaç tıklama sonunda kolayca ekleyebilirsiniz. Romantic Photo'nun sunduğu resim filtrelerinin yanında sahip olduğu fotoğraf efekti ya da resim efekti seçenekleri filtrelerle yapacağınız renk ayarlarını tamamlayacak ve çok daha başarılı çalışmalar ortaya çıkaracaktır. Kenar yumuşatma, kenar bulanıklaştırma, renk sıcaklığını arttırma bu efektlerden sadece birkaçıdır.

Romantic Photo odak ayarlama özelliğine de sahiptir. Bu araç sayesinde fotoğrafınızın seçeceğiniz bölümünü odak noktası yapabilir ve bu bölümü keskinleştirirken geri kalan kısımları bulanıklaştırabilirsiniz.

Romantic Photo pratik bir kullanım sunan ve kullanıcı dostu bir resim editörüdür ve sunduğu araçlarla profesyonel kalitede çalışmalar yapmanıza imkan verir.

YORUMLAR