Texts 0.15.2.0 (Mac)
Texts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,692

  • Üretici

    Text Software Limited

Mac bilgisayarınızda hem ücretsiz hem de gelişmiş bir yazı yazma uygulaması ve metin editörü arıyorsanız uygulamayı kaçırmayın.

Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanan bu ücretsiz yazı yazma uygulaması, yani metin editörü Texts sayesinde karmaşık, kullanımı zor ve yer kaplayan yazı programları yerine hem gelişmiş özelliklere sahip hem de basitliği sayesinde kolay kullanılan bir metin yazma programına merhaba diyebilirsiniz.

Programı kullanırken yazılarınızı çeşitli HTML kodları ile süsleyebilmeniz nedeniyle elde edilen çıktılar çok daha net ve formüller, tasarımlar, farklı biçimlendirmelere uygun hale geliyor. Aynı zamanda HTML kullanmanıza rağmen belgeleriniz RTF formatında da kaydedilebiliyor ve böylece diğer yazı editörlerinde açmak mümkün hale geliyor.

Tabii ki HTML formatında da dosya kaydedebilen program bunu yanında TeX ve Pdf dosyalarını da destekliyor. Unicode formatlaması sayesinde hangi dilde yazı yazarsanız yazın sorun olmadan belgelerinizi saklayabilir ve daha sonra açabilirsiniz.

Üçüncü parti programlar içerisinden kopyaladığınız ve Texts'e yapıştırdığınız yazılar da formatlarını kaybetmiyorlar ve başarı ile aktarılabiliyorlar. Eğer akademik veya mühendislik çalışmaları yapıyorsanız bu yazı editörünü size şiddetle öneririm.

YORUMLAR