Tribler 6.5.2 (Mac)

Tribler

Tribler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    336

  • Üretici

    Tribler

Tribler her türlü medyayı kolayca paylaşabileceğiniz ücretsiz bir dosya paylaşım aracıdır.

Tribler, ihtiyaç duyduğunuz medya dosyalarını bulmak, indirmek ve diper kullanıcılarla paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya paylaşma programıdır. Video, resim veya ses dosyalarını bulmanıza olanak sağlayan program yardımıyla, tüm medya dosyalarınızı da diğer kullanıcılarla paylaşıma açabilirsiniz.

Anahtar kelimeler kullanarak arama yapmanıza olanak sağlayan Tribler ile karşınıza çıkan sonuçları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Ayrıca farklı kategoriler altında diğer kullanıcılar tarafından paylaşıma açılan popüler içerikleri de görüntüleyebilir ve yine kolayca indirebilirsiniz.

Dosya arama, indirme ve paylaşma gibi özelliklere ek olarak, program üzerinde yer alan sistem sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir ve dosya transfer işlemleriyle ilgili karşılıklı iletişim kurabilirsiniz.

Sosyal bir uygulama olan Tribler içerisinde yer alan entegre video ve ses oynatıcı sayesinde tüm medya dosyalarını anlık olarak görüntüleyebilir, izleyebilir veya dinleyebilirsiniz. Hem ihtiyacınız olan dosyaları bulabileceğiniz hem de yeni arkadaşlar edinebileceğiniz bu yazılımı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR