Vuze 4.9.0.0 (Mac)
Vuze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İspanyolca

  • TOPLAM İNDİRME

    3,593

  • Üretici

    Vuze

Java platformunda dosya paylaşım olanağı ve torrent desteği sunan Vuze, şık arayüzünde kolaylıkla video indirip izlemenizi sağlar.

Java tabanlı olarak geliştirilmiş olan ve önemli eklentiler içeren Vuze başarılı bir torrent istemcisi olarak ön plana çıkıyor. Çoklu torrent indirme, dosya indirme işlemlerine kaldığı yerden devam edebilme, bağlantılar için çoklu proxy desteği, kişiselleştirilebilir arayüz ve daha birçok özelliğin bulunduğu Vuze ile gelen ve giden verilere dilediğiniz miktarda limit koyabilir ve internet bağlantınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Paylaşım mantığını web sitesi ile birleştirmeyi başarmış olan Vuze, torrent tutkunlarının yeni adresi olmaya aday. Artık indirmek istediğiniz bir çoklu ortam dosyasına ön izleme yapabilme lüksüne eriştiğiniz Vuze ile HD görüntü kalitesinde videolar izleyebilir, indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Uzaktan yönetim desteği sunan Vuze'un web arayüzünden indirdiğiniz tüm dosyaları takip edebilirsiniz. Özellikle dizi takipçilerinin bolca kullanacağı RSS abonelik özelliğiyle istediğiniz dosyalar program tarafından takip edilerek yayınlanır yayınlanmaz bilgilendirilme yapılır.

Bu programa benzer diğer programları En İyi ve Hızlı Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

YORUMLAR