WhatPulse 2.2.1 (Mac)

WhatPulse

WhatPulse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    115

  • Üretici

    WhatPulse Development Team

Bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz işlemlerin istatistiklerini elde etmek için WhatPulse uygulamasını kullanabilirsiniz.

WhatPulse programını kullanarak Mac'inizde gerçekleştirdiğiniz neredeyse herşeyi kayıt altına alabilir ve bilgisayarınız üzerinde çok daha yüksek bir denetim elde edebilirsiniz. Program klavye kullanımınızdan tutun da fare istatistiklerinize, uygulamalarınıza ve internet trafiğinize kadar pek çok alanda kayıt tutabiliyor ve böylece daha sonra detaylı bir şekilde bunları takip etme olanağına sahip oluyorsunuz.

Aynı zamanda kendi web sitesinde diğer kullanıcıların istatistikleri barındırıldığı için sizde istatistiklerinizi gönderdikten sonra diğer kullanıcılar ile kendi Mac kullanım şeklinizi karşılaştırabilirsiniz.

Bilgisayar açılışında sistem mesajlarının okunmasını sağlayan bir servisi başlatan program böylece klavye tuşlarından tutun da sistem içerisinde gerçekleştirilen işlemlere kadar pek çok konuda takip gerçekleştirebiliyor. Eğer güvenlik düzeyinize önem veriyorsanız program sizin için uygun olmayabilir ancak programın işlevlerine ihtiyaç duyan kullanıcıların kullanmaktan keyif alacaklarına eminim.

YORUMLAR