Yunio 3.0.7 (Mac)
Yunio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    Yunio Inc.

Yunio, Mac kullanıcıları için geliştirilen bir bulut dosya depolama ve senkronizasyon programıdır.

Yunio, Mac kullanıcılarının dosyalarını ücretsiz olarak depolayabilecekleri bir bulut dosya depolama alanı sunan, bulut dosya depolama servisi üzerinde yer alan dosyaları kolayca paylaşmalarına imkan veren ve bilgisayarları üzerinde yer alan klasörleri servis ile senkronize edebilecekleri oldukça kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Sizin için önemli olan tüm dosyaları bulut dosya depolama servisi üzerine yükleyebileceğiniz ve istediğiniz zaman her yerden yüklemiş olduğunuz bu dosyalara ulaşmanızı sağlayan Yunio, nerede ne zaman olursa olsun dosyalarınız elinizin altında olmasını sağlayacaktır.

Programı ilk kez kurduktan sonra, kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kullanıcı hesabını oluşturduktan sonra programı ilk kez açtığınız zaman ücretsiz olarak 1GB'lık bir bulut dosya depolama alanına sahip olacaksınız ve bu alan her gün 1BG olarak artmaya devam edecek (1TB'a ulaşana kadar.)

Servis üzerine yüklediğiniz dosyaları sadece birkaç tıklamayla sevdiklerinizle paylaşabilir ve isterseniz paylaşmak istediğiniz dosyalara ayrıca şifre koruması da ekleyebilirsiniz. Bu sayede paylaşmış olduğunuz dosyalara sadece belirlemiş olduğunuz şifreyi bilen kullanıcılar ulaşabilir.

Aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde yer alan ve sizin için önemli olan klasörleri Yunio yardımıyla bulut dosya depolama alanınızla senkronize ederek, anlık olarak tüm verilerinizin yedeğini alabilir ve daha sonra farklı bir bilgisayar üzerinden de bu verilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Dosya depolama, dosya paylaşımı, klasör senkronizasyonu ve çok daha fazlasını kullanıcılara sunan Yunio'yu hemen bilgisayarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR