Epic Empire: A Hero's Quest Tanıtım Videosu

Epic Empire: A Hero's Quest, kontrol ettiğiniz karakter ile birlikte topraklarınızı işgal eden tehlikeli düşman askerleri ve yaratıklarını öldürmeye çalışacağınız heyecan dolu bir mobil oyundur. Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak o

Epic Empire: A Hero's Quest, kontrol ettiğiniz karakter ile birlikte topraklarınızı işgal eden tehlikeli düşman askerleri ve yaratıklarını öldürmeye çalışacağınız heyecan dolu bir mobil oyundur.

Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği bu savaş oyununda, karakterinize yeni eşyalar alarak güçlendirebilir ve düşmanlarınızı daha kolay yok edebilirsiniz. Güçlü bölüm sonu canavarlarını yenmek için karakterinizi geliştirmeli ve güçlendirmelisiniz.

Altın ve enerji sistemi bulunan oyunda, savaşlara girebilmek için yeterli miktarda altın ve enerjiye sahip olmanız gerekiyor. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz bir oyun olmasına rağmen oyunda daha hızlı gelişim sağlayabilmek için uygulama içerisinden satın alma işlemleri yapabiliyorsunuz.

Epic Empire'ı Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsimiz.

YORUMLAR