Haftanın Fiyatı Düşen Mobil Uygulamaları

Dungeon Village Retro grafiklerle ve RPG ambiyansıyla strateji oyunlarına renk katan Kairosoft'un bayrak taşıyan Android oyunu Dungeon Village, şehir kurmanız gereken bir oyunken geliştiğiniz her aşamada fantastik unsurları bol bol göreceğiniz bir oyun. B

Dungeon Village

Retro grafiklerle ve RPG ambiyansıyla strateji oyunlarına renk katan Kairosoft'un bayrak taşıyan Android oyunu Dungeon Village, şehir kurmanız gereken bir oyunken geliştiğiniz her aşamada fantastik unsurları bol bol göreceğiniz bir oyun. Büyücülerinizi ve savaşçılarınızı sefere gönderip ganimetlerle şehrinizin gelişimine katkıda bulunun ve kahramanınızın hangi özel hareketleri öğreneceğine siz karar verin.

Blood Pressure

Kalp ritminizi ve tansiyonunuzu iOS için çıkan bu uygulama sayesinde beklediğinizden çok daha hızlı sonuçlarla ölçümleyebileceksiniz. Farklı kullanıcılar için farklı profil açmak mümkünken profillerin geçmiş ölçümlerini kaydetmek ve analiz etmek mümkün. Hem sporcular için, hem de dolaşım sorunu yaşayan orta yaş üstü insanlar için kullanışlı olan bu uygulama sayesinde çok geç kalmadan sağlığınızı kontrol edebileceksiniz.

mProtect Antivirus Bundle

Tamamen ücretsiz olan bu antivirüs uygulaması, cihazınızı istila etmiş virüs, malware, asware, spyware ve benzeri tehditleri uzaklaştırırken gerçek zamanlı koruma sayesinde size sürekli güvenli bir mobil deneyim yaşatıyor. SD kartlarını da tarayan mProtect, hiçbir zararlı dosyaya geçit vermezken dikkat çeken bir diğer özelliği, kaybettiğiniz cihazınızı Google Maps aracılığıyla bulmanıza yardımcı olması.   

Sketch Me!

Çıkar çıkmaz bomba gibi patlayan ve iOS kullanıcılarını Facebook profil fotoğraflarından tanımamızı sağlayan Sketch Me!, fotoğrafınızı saniyeler içinde çizgi romanından çıkma bir karakalem çalışmasına dönüştürüyor. Piyasada büyük bir etki yarattıktan sonra etrafa taklitlerinin yayılmasına göz yummayan uygulama, 6 yeni filtre ile kendini yeniledi ve iOS kullanıcılarına an itibariyle ücretsiz olarak sunuluyor. 

Digital Witness

Kendini tehlikeli bir ortama sokan veya başına kötü bir olay gelebilecek herkes için ücretsiz ve etkili bir uygulama olan Digital Witness kişisel güvenliğinize yardımcı oluyor. Oluşturduğunuz özel telefon listesine sayılı arkadaşlarınızı ve kolluk kuvvetlerini ekledikten sonra Digital Witness aracılığıyla çekeceğiniz her fotoğraf bu listeye bulunduğunuz yer ile ilgili ayrıntılarla birlikte gönderiliyor. Böylece olası bir gasp ve hırsızlık anında, veya dışarıdan tanık olduğunuz tehlikeli bir durumda fotoğraflarınızı kanıt olarak kullanın.

YORUMLAR